JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.23.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.23.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.23.2016


Volkan Demirel’e Darbe!

275 Volkan Demirel‘e dava açan avukat Hasan Kakşi, açtığı davayı kazandı ve dava sonunda belirlenen 4 yıl sürelik vekalet Volkan Demirel‘in cebine darbe vurdu…

Yaklaşık 4 yıl önce İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi‘nde açılan davanın belgelerine göre, Fenerbahçe‘nin kalecisi Volkan Demirel ile avukat Hasan Kakşi; avukatlık sözleşmesi yaptılar. Dava da yer alanlara göre bu sözleşme ile avukat Hasan Kakşi, Volkan Demirel‘in Bodrum da almış olduğu 500 bin euroluk villanın üzerinde yüzde 10 oranında bir avukatlık ücretine sahip olacaktı. Satışı sırasında hukuki işlemlere başlayan avukata karşı atak olarak da Volkan Demirel‘in avukatı da Hasan Kakşi‘nin haberi olmadan dosyaya vekalet işlemlerini sundu. Kakşi ise bu durumun istediği gibi gelişmediğini kendisine gönderilen noter ihtarnamesi ile öğrendi.

Bundan sonra ise villanın hukuki işlemlerinin sahibi Volkan Demirel’in avukatı oldu. Hasan Kakşi de daha fazla beklemeden ”mesleğinin hiçe sayıldığını” gerekçesini göstererek dava işlemlerine başladı. Volkan Demirel de kendi avukatı ile savunma sununca uzun süreçli olan bir mücadele başladı. 4 senelik olan davanın sonucu ise önceki gün belli oldu ve Hasan Kakşi, 150 bin TL’lik ödeme alacak kişi olarak davayı kazandı.

Feyenoord’un Bileğini Bükene Aşk Olsun! 464

Fenerbahçe‘nin rakibi Feyenoord, yenilmezlik serisine devam ediyor ve adeta gövde gösterisi yapıyor. Ağustos ayından itibaren hiçbir resmi maç içerisinde yenik durum da sahadan ayrılmayan Hollanda asıllı ekip, son maçı olan Hollanda Kraliyet Futbol Federasyonu Kupası ilk tur maçında Oss ile yapmış olduğu mücadeleyi de 4-1 kazandı…

Hollanda Kraliyet Futbol Federasyonu Kupası maçında ilk tur olarak karşısına çıkan Oss takımını 4-1 yenerek üst tura yükselen Feyenoord, yenilmezlik serisine dur durak bilmeden devam ediyor.

Maça 3. dakika da yemiş olduğu gol ile yenik durum da başlayan Feyenoord, daha sonrasında gelen ard arda goller ile adeta şok etkisi yarattı. 12. dakika da, 68. dakika da, 76. dakika da ve 90+2. dakika da gelen goller ile öne geçen takım olan Feyenoord, üst tura çıkmayı da başardı.

Ağustos ayından itibaren toplam da 8 adet resmi maç içerisinde yer alan Feyenoord ekibi bu önemli maçların hepsini kazanarak adeta bir seri oluşturdu. Yalnızca ligin başında PSV‘ye 1-0 yenilen Feyenoord bu maçın arkasından daha başka mağlubiyetler görmeden sahadan ayrılmayı bildi.

Fenerbahçe‘nin UEFA Avrupa Ligi A Grubu rakibi olacak olan Feyenoord‘un bu yenilmezlik serisine son vermek sarı lacivertli ekibe düşecek gibi duruyor. 29 Eylül Perşembe günü deplasmanda mücadeleye gidecek olan sarı lacivertli ekibi, Justin TV içerisinde canlı maç izleme imkanları ile seyredebilirsiniz.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.23.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose