JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.25.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.25.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.25.2016


Şükrü Saraçoğlu’na Bombalı Saldırı Planı!

378

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan stadında keşif yapan 3 terörist etkisiz hale getirildi. Şükrü Saraçoğlu Stadı‘nda maç günü saldırı planı yapmayı düşünen bu isimler, daha sonradan tespit edildi ve kaynaklarına inildiğinde çok sayı da patlayıcı ve roket atar ele geçirildi…

Maç günü eylem yapmayı planlayan 3 terör örgütü üyesi yakalandı. Amaçları arasında Şükrü Saraçoğlu Stadı‘ndan çok Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı‘nın yer aldığı bilgisi ulaşırken, keşif yaparken ele geçirildiler. İsimlerin tespit edilmesinin ardından da, teröristlerin adreslerinde kalaşnikof silah ve çok sayı da mühimmatın yer aldığı bilgisi de olayın ne derece riskli olduğunu belli eden hususlar arasında yerini aldı. Saldırganların Diyarbakır Lice‘den İstanbul‘a geldikleri ve eylem hazırlıklarını yaptıkları bilgisi de diğer gelen bilgiler arasında yerini aldı.

Saldırganların, Şükrü Saraçoğlu ve Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stad’larında keşif yaptıkları bilgisini sağlayan en önemli kanıt da, statların görselleri oldu. Ayrı ayrı fotoğraflar çeken bu saldırganlar, plan yapmak adına görselleri sağlamışlar. Bu görüntüleri sağlarken, statlar da yer alan gizli güvenlik kameraları da bu isimleri görüntüledi ve yakalanmalarına vesile oldu. Terörle mücadele ekibinin, bu isimler ile ilgilenmesinin ardından, gerekli adresler de saldırı amaçlı olan birçok mühimmatın yer aldığı ve aynı zaman da patlayıcı maddenin de depolandığı öğrenildi.

Hakim karşısına çıkarılan bu üç isim, terör örgütü mensubu olmaktan dolayı cezaevine konuldu.

Cezaevine alınan üç isim arasında olan Sipan K. ise sorgu esnasında suçunu ve planlarını itiraf eden isim oldu. Açıklamalarına göre Yavuz Sultan Selim köprüsü üzerinde ve Statlar da saldırı yapacaklarını dile getiren Sipan K., aynı zaman da bir de Çevik Kuvvet’e yönelik de bir saldırı düzenlemek için plan yaptıklarını belirtti. Hiçbir eylem gerçekleştirilemeden polisin müdahalesi sonucunda yakalanan saldırganlar hakkında soruşturma sürüyor.

Fenerbahçe Gaziantepspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

296

Sarı Lacivertli ekip, bugün oynayacağı maç olan Gaziantepspor maçı adına olan hazırlıklarını tamamladı. Yaptıkları son idman ile hazırlıklara son veren Fenerbahçe ekibi, bu maçtan da üç puan alarak evine dönmek istiyor…

Fenerbahçe, Hollandalı çalıştırıcı Dick Advocaat yönetiminde hazırlıklarına son idman ile nokta koydu. Bu idmanın diğer idmanlardan çok önemli bir farkı var o da Van Persie‘nin 1 haftadan sonra takım ile yeniden çalışmış olması oldu.

Sarı Lacivertli ekibin Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri‘nde yaptıkları idman, ikiye ayrılıp pas ve pres çalışması ile başladı. Daha sonrasında ise takım olarak taktiksel çalışmalara dönen ekip, bireysel çalışmalar ile de idmana nokta koydu.

Fenerbahçe-Gaziantepspor maçını saat 19.00’da Justin TV içerisinde canlı olarak izleyebilirsiniz. Deplasman maçına Ülker Stadı‘na gidecek olan Fenerbahçe, bakalım uzun zamandır bahsettiği ”galibiyet serisi”ne başlayabilecek mi…

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.25.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose