JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-01.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-01.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-01.10.2016


Old Riekerink’ten Beşiktaş Maçı Eleştirilerine Cevap

361

Beşiktaş Galatasaray derbisinin yorumları halen sürüyor. Kendisine yöneltilen ağır eleştirilere cevap veren Old Riekerink: ”…yine aynı şeyi yapardım” dedi. 

Spor Toto Süper Lig‘in 6. haftasında Antalyaspor ile karşılaşacak olan Galatasaray‘ın teknik direktörü Old Riekerink, mücadele öncesinde basın toplantısında yer aldı. Gelen soruları cevaplayan teknik adam, Beşiktaş maçından sonra kendisine yöneltilen eleştirilere de cevap verdi.

Beşiktaş derbisinin kapandığını söyleyen Riekerink: ”…önümüzde ki Antalyaspor maçına bakıyoruz.”

“Daha önce de söylediğim gibi takımımdan çok memnunum. Beşiktaş maçına da öyle gittik. 9 maçtır kaybetmeyen bir Galatasaray var. Takımda ve bende moral bozukluğu vardı. 2-0 öndesiniz 2-2 oldu. Ben ve takımım iyi gidiyoruz. Şu anda psikolojik bir sıkıntı yok. O maçı kapattık, şimdi önümüzdeki Antalyaspor maçına bakıyoruz. Moral olarak takım iyi durumda.”.

”Gazetelere bakıyorum kendi ağzımdan çıkmayan şeyleri okuyorum…”

“Gazetelere bakıyorum, kendi ağzımdan çıkmayan şeyler yazıyor. Bunları okumak çok enteresan geliyor. Beşiktaş maçına bir kez daha gitseydim, yine aynı değişiklikleri yapardım. Kafamda yapacağım değişiklikler vardı. Goller duran toplardan oldu. Takımım topun arkasında duran iyi bir takım görüntüsü gösteriyordu. Farklı bir senaryo da vardı kafamda ama bu şekilde karar verdim. Yine olsa yine aynı kararı veririm.”.

”Bu maç Türkiye Kupası gibi oldu…”

“Bu maç Türkiye Kupası gibi oldu. En son maçta Chedjou‘yu sokmuştuk oyuna. Geçen sene ilk başladığımda Orhan hoca yanımızdaydı, büyük destek oldu bana. Bu sene de Ayhan hoca var. Onlar benim dostlarım. Antrenmandaki ve günlük çalışmalarımızdaki katkıları oldukça fazla.”.

”..çok istikarlı bir organizasyona sahibiz”

“Bu seneki en uç noktalarımızdan biri camia içindeki organizasyon… Çok istikrarlı bir organizasyona sahibiz. Başkanımızın dediklerine katılıyorum. Galatasaray büyük bir camia ve hedeflerinin yüksek olması çok çok normal. Şu an bir dönemden geçiyoruz. Arazilerin satılması olumlu anlamda olacaktır. Galatasaray, Galatasaray‘dır. Böyle büyük bir camiada çalışmak gerçekten bir ayrıcalık. Teklif aldığımda çok heyecanlandım.”.

Podolski’nin Sakatlık Durumu Sona Erdi

412

Galatasaray da uzun zamandır sakatlığı nedeni ile maçlar da yer almayan Alman yıldız Podolski, Antalyaspor maçında oynamak istediğini belirtti…

Lukas Podolski, idmanlar da tam performans göstererek adeta ”maçlara hazırım” havasını estiriyor. Oldukça hırslı bir oyun sergileyen Podolski‘nin Antalyaspor maçında oynamak istediği bildirildi. Bunun için takım çalıştırıcısı Old Riekerink ile de görüşen Podolski, kendisinden görev beklediğini söyledi. Riekerink ise Antalyaspor maçında yıldız oyuncuya görev verip vermeme konusunda planlar yapıyor.

Dün antrenmanda Old Riekerink yönetiminde ayak tenisi oynayan oyuncular arasında olan Podolski, sakat olarak geçirdiği 5 haftanın adeta acını çıkardı diyebiliriz. Ayak tenisinde ve genel olarak idman da hazır olduğunu belli eden oyuncu, çok ilginç de bir meydan okuma sundu: ”Ronaldinho‘yu yenmeye hazırız.”.

Antalyaspor maçında Podolski‘nin ikinci yarı da saha da olması bekleniyor…

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-01.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose