JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-01.09.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-01.09.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-01.09.2016


Marcelo’dan Dinamo Kiev Maçı Açıklamaları 

csbwpaolmukngoxzqslf5g

Beşiktaş kadrosunda önemli bir yere sahip olan Marcelo, öz eleştiri niteliğinde olan bazı açıklamalar da bulundu…

Beşiktaş’ın savunma hattında teknik adam Şenol Güneş’in vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Marcelo, Dinamo Kiev maçı hakkında açıklamalar da bulundu. Genel olarak iyi oynadıklarını ancak galibiyet ile sahadan ayrılmadıkları için üzgün olduğunu belirten savunma oyuncusu, öz eleştiri niteliğinde olan açıklamalarda da bulundu.

“Bize vermiş olduğunuz destekten ötürü teşekkür ederim. Sizler inanılmazsınız” diyen Marcelo, “Takım olarak bundan sonra daha iyisini yapmamız gerekiyor. Şampiyonlar Ligi’nde hatanın ne kadar cezalandırıcı olabileceğini yediğimiz golle gördük” şeklinde açıklamasına devam eden ve sonlandıran güçlü savunma oyuncusu, hem taraftara teşekkür etti hem de takımında yer alan hataların cezasını ödediklerini belirtti…

Haftanın En Değerli Oyuncusu: Ricardo Quaresma!

ricardo_quaresma_by_drifter765-d5awyrk

 Portekiz asıllı oyuncu Şampiyonlar Ligi‘nde yapılan haftanın oyuncusu anketinde, dünya yıldızı ve vatandaşı olan Ronaldo‘dan %10 daha fazla oy alarak, haftanın en değerli ismi olmayı başardı…

Ricardo Quaresma, Dinamo Kiev maçında göstermiş olduğu performans ile göz dolduran isim olurken, Şampiyonlar Ligi‘nde yapılan haftanın en iyi oyuncusu anketinde de oy olarak lider durum da yer aldı ve en iyi oyuncu olmayı başardı. Ricardo Quaresma‘nın hemen arkasında ise vatandaşı olan isim Ronaldo yerini alan isim oldu.

Dinamo Kiev maçında atmış olduğu frikik ile adeta taraftarı ateşleyen isim olan Quaresma, yapılan ankette bu golün tebriklerini aldı.

Yapılan anket içerisinde ilk sıra da yer alan Ricardo Quaresma, oyların yüzde 41’ini alarak lider konum da oturdu. Portekiz asıllı Beşiktaş oyuncusunu takip eden diğer isimler de sırası ile Ronaldo ve Paula Dybala oldu. Ronaldo yüzde 31, Dybala ise yüzde 12 değerinde oyları topladı.

Beşiktaş Rizespor Maçına Hazır!

indir

Beşiktaş‘ın önünde yer alan Rizespor-Beşiktaş mücadelesi için yapmış olduğu çalışmalar sona erdi. Takım maça hazır…

Siyah Beyazlı ekip, hedefini Rizespor maçından üç puan almaya çevirmiş durum da. Günlerdir devam eden hazırlıklara son verildi ve takım şimdi maça hazır.

Son antrenman Ümraniye Tesisleri‘nde yapıldı ve yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Beşiktaş kadrosunda yer alan sakat isimler olan Gökhan Gönül, Oğuzhan Özyakup ve Anderson Talisca takımdan ayrı kalırken, tedavi programı gördüler.

Şenol Güneş‘in yönetiminde yapılan antrenmana ısınma ve koşu ile başlayan oyuncular, kondisyon ve taktik idmanı ile hazırlıklarını tamamladılar. Takım ısınma ve koşu hareketlerinden sonra rutin olan çalışma programına devam ettiler. Pas, koşu idmanlarından sonra dar alanda çift kale maç yapan takım oyuncuları, Rizespor maçından 3 puan almak için sahaya çıkacak.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-01.09.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose