JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.10.2016


Fenerbahçe Robben’i Reddetti!

576

Bayern Münih‘te yaşadığı sakatlıklar nedeni ile son haftalar da oldukça kötü zamanlar geçiren Arjen Robben, forma şansı bulmakta da zorlanmaya başladı. Bunun üzerine Robben‘in menajeri sarı lacivertli ekibin kapısını çaldı ancak Fenerbahçe‘den olumsuz yanıt geldi…

Fox Sports kaynaklı habere göre, Robben‘in menajeri son günler de sakatlıklar ile boğuşan oyuncusu için nabız yoklamaya başladı ve takım arayışına girdi. Bu arayışlar içerisinde Fenerbahçe‘ye de yer veren menajer, olumsuz yanıt aldı.

Fenerbahçe‘nin özellikle Robin Van Persie‘den sonra biraz daha dikkatli davrandığını söylesek pek de haksız sayılmayız. Yaşı ileri de olan ünlü oyuncular konusunda Van Persie‘den olumsuz bir performans alan sarı lacivertli ekip, aynı durumu Robben‘den de yaşamamak adına olumsuz yanıt verdi.

Fox Sports kanalında bir çarpıcı iddia daha yer aldı. Hollandalı yıldızın son dönemler de forma şansı bulamaması üzerine, oyuncunun yalnızca menajeri değil aynı zaman da babasının da takım arayışında yıldız isme yardımcı olduğu haberine yer verildi.

Haberin devamında ise, Robben‘in babası olan Hans‘ın, İspanya, İngiltere, İtalya ve Türkiye liglerinde takım arayışında olduğu bilgisi yer alırken, bu liglerin içerisinde ki hiçbir takımın da Robben ile sözleşme imzalamak istemediği bilgisi de karşımıza çıktı.

Hans, oğlu için Bayern ekibinden bir sözleşme yenileme teklifi bekliyor ancak bu ihtimalin de oldukça düşük olduğunu biliyor ve umudunu pek de buraya bağlamıyor. Hans, şimdi oğlu için ABD, Çin veya Arap ülkeleri içerisinde yer alan bir kulübü düşünüyor.

Sunderland, Lens’ten Memnun

631

Fenerbahçe‘nin bu sezon en önemli transferleri arasında yer alan ve maçlar da göstermiş olduğu performans ile de göz dolduran Lens, kiralık olarak geldiği Sunderland tarafından takibe alındı… 

Fenerbahçe‘nin İngiliz ekip Sunderland‘tan kiralık olarak aldığı isim olan Lens, maçlar da göstermiş olduğu performanslar ile adeta göz dolduruyor. Durumdan en çok memnun olan taraf her ne kadar Fenerbahçe gibi gözükse de oyuncularının bu denli performans dolu olması, Sunderland ekibini de sevindiren etmenler arasında yer alıyor.

Özellikle Feyenoord maçında göstermiş olduğu performans ile taraftarların gönlünü kazanan Lens, 4 maçta ortaya koyduğu istatistiksel başarı ile de hem Sunderland ekibini hem de Fenerbahçe ekibini memnun ediyor. Oyuncunun sarı lacivertli ekip içerisinde ki geleceği ise şimdiden tartışılan durumlar arasında oluyor.

Lens‘î Fenerbahçe‘ye kiralayarak son derece hata yaptıklarını belirten Sunderland ekibi, Hollandalı oyuncu adına bekleme kararı aldı. Gözleri oyuncuya çevirdiğimiz de ise İstanbul da yaşamaktan oldukça mutlu olduğunu söyledi.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.10.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:Son Yorumlar

closeclose