JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-02.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-02.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-02.10.2016


Nigel De Jong Komando Dersinde

308

Galatasaray‘ın bu sezon transfer ettiği Nigel De Jong, sakatlıkları nedeni ile sahalar da yer alamıyor. Bunun üzerine takım yönetimi tarafından oyuncuya özel program hazırlandı…

Sarı Kırmızılı ekibin sakatlık nedenleri yüzünden Tiote‘den vazgeçmesi üzerine, yağmurdan kaçarken doluya tutulan ekip, aynı durumu bu sefer de Nigel De Jong da yaşıyor. Sakatlık durumlarının önüne engel olması ile sahalar da yer alamayan Hollandalı yıldız oyuncu, kafalar da soru işareti bırakıyor.

Oyuncunun durumu ile endişe duyan taraftarlar adına daha sonradan gelen haber ise oldukça dikkat çekici oldu. Nigel De Jong‘un sakatlık durumlarından daha da önemli bir durum var: Hollandalı yıldız komando dersi alıyor. Söz konusu olan bu çalışmanın altında ise elbette Riekerink‘in adı var.

De Jong ile özel olarak görüşme sağlayan Riekerink, oyuncusu adına bazı açıklamalar da bulundu ve bu antrenmanı oyuncuya layık gördü. Teknik adamın oyuncusuna yapmış olduğu açıklamasa ise şöyle oldu: “Takım için çok önemlisin. Hazır hale gelene ve en güçlü halinle dönene kadar çalışmanı istiyorum. Tempo ve güç depolamalısın”.

İdmanlardan ayrı kalmasının sebebi olarak asıl durum böylelikle belli olmuş oldu. Hollandalı yıldız oyuncu, 10 gündür 3 saat boyunca bu antrenmanlardan geçiyor.

 Riekerink Savunmaya Yeniden El Attı

308-1

Sarı Kırmızılı ekibin defans problemi sürüyor. Teknik adam Riekerink her maç öncesinde bu bölge de farklı opsiyonlar üzerinde duruyor. Antalyaspor maçı öncesinde de aynı durum tekrarlanıyor ve teknik adam bu bölge de yeniden bir düzenleme yapmayı planlıyor…

Beşiktaş derbisi maçında defansta meydana gelen zafiyet sonucunda 2 golün kaçınılmaz olması, Riekerink‘in bu bölgeye bir el atmasına neden oldu. Chedjou‘nun Beşiktaş derbisinde göstermiş olduğu performanstan sonra, Riekerink‘in oyuncuya oldukça kızgın olduğu da göz önüne alınırsa, bir değişiklik hiç de abes bir durum olmuyor.

Semih’i Chedjou yerine almayı planlayan Riekerink, daha sonradan vazgeçmek zorunda kaldı. Bunun nedeni olarak da Semih’in antrenman açısından eksik olması sunuldu. Formsuz olarak maçlar da yer almasına göz yumamayan teknik adam, yeniden eli kolu bağlı olarak beklemek zorunda kaldı.

Serdar Aziz‘in dönmesine kadar herhangi bir değişiklik yapmayacak olan Riekerink, Hakan Balta ve Chedjou‘yu kullanacak.

Türk Telekom Arenada 100. Maç!

1003

Antalyaspor maçına hazırlanan Galatasaray, sahadan galibiyet ile ayrılmak istiyor. Her maçın kendine göre bir değeri olsa da bu maçın, diğerleri arasından daha farklı bir manevi değeri yer alıyor: Türk Telekom stadında Galatasaray‘ın 100. maçı…

Haftayı kayıpsız geçirmek isteyen Galatasaray ekibi, taraftarı önünde ve 100. kez çıktığı Türk Telekom Arena içerisinde, galibiyet alıp ayrılmak istiyor.

Bugüne kadar 99 maça çıkan ve bu 99 maç içerisinden 68 tanesinden galibiyet ile ayrılan Galatasaray, 20 beraberlik; 11 tane de mağlubiyet istatistiklerini yakaladı. Sahadan 3 puanı alarak ayrılmak isteyen Sarı Kırmızılı ekip, galibiyet değerini 69 yapmanın peşinde.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-02.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose