JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.10.2016






Osmanlıspor Maçı Sonrası İlk Açıklama Osmanlıspor Cephesinden Geldi

433

Osmanlıspor teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, maçtan sonra takım ile ilgili bazı açıklamalar da bulundu ve oynanan futbolu değerlendirdi. 

Osmanlıspor cephesinden gelen açıklama teknik direktör Mustafa Reşit Akçay tarafından yapıldı. Takımının oynadıkları futbolu değerlendiren Mustafa Reşit Akçay: “İyi oynadık. Fenerbahçe gibi kadrosu güçlü bir takıma karşı oynadık. Son dönemlerde toparlandıkları bir anda karşılaştık. İyi bir maç oldu, sahada iyi bir duruş gösterdik” cümlelerini ihtiva etti.

Sahaya sürdükleri rotasyonlar hakkında da açıklama yapan ve bu tercihleri beğenen teknik adam: “Rotasyon içerisindeki oyuncularımız çok iyi geri bildirim yaptılar. Özellikle geleceğe umutlu bakmaya başladık. Avrupa’daki kaybı telafi ettik. Hak ettik diye düşünüyorum, bakalım bundan sonrası ne olacak” dedi.

 Dick Advocaat’tan Maç Sonrası Açıklamalar

426

Maç sonrası açıklama yapan bir diğer isimde Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat oldu…

1-1’lik sona eren maçı değerlendiren Dick Advocaat, saha da adeta sus pus kaldıklarını ve istedikleri performansı sergileyemediklerini söyledi: “Öncelikle rakibimizi asla küçümseyemeyiz. Gerçekten çok güçlü bir takım… Ama biz bugün istediğimiz gibi oynayamadık. Yeterince saha içinde güçlü değildik. Bir çok oyuncumuz saha içinde değildi. Bu basitçe görüldü.”.

Maç içerisinde Robin Van Persie-Ozan Tufan değişikliğini de yorumlayan teknik adam: “Rakibimiz tek defansif orta sahayla oynadı. Van Persie de, Ozan Tufan‘a oranla hücumda çok daha iyi bir oyuncu… Bir şeyler yapmamız lazımdı.” dedi.

Oldukça uzun bir aradan sonra saha ile buluşan Robin Van Persie hakkında açıklama yapan ve performansını değerlendiren Dick Advocaat: “Şu anda önümüzde antrenman yapabileceğimiz, çalışabileceğimiz 14 gün var. Aslında Robin’i 45 dakika oynatmak bir riskti. Ama önde yeterince tehlikeli değildik, o nedenle oyuna girdi. Gelecekte neler olacağını göreceğiz” dedi.

Basın mensuplarından milli takım maçları arasını nasıl değerlendirecekleri sorusuna karşılık olarak teknik adam “Takımımızın yarısı bizimle olmayacak. Bizim takımımızda 11 tane milli takımda olan oyuncu var. Oynarlar oynamazlar bunu bilemeyiz ama özellikle oynamayanlar o kadar fazla idman da yapamayacaklar. Bu hep bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. İki maç olduğu için o kadar da idman yapamayacaklar. Türk Milli Takımı‘nda 5 oyuncumuz var mesela. Bizimle kalan oyuncular idmanlara devam edecek ama zor bir dönem” açıklamasını yaptı.

Simon Kjaer’den Maç Sonrası Açıklamalar

412

Galibiyet serisi diye çıktıkları yol da Osmanlıspor‘a takılan Fenerbahçe, 1-1’lik skor ile sahadan ayrıldı. Takım içerisinde moral düşüşü yaşayan bu skorun ardından birbir açıklamalar geliyor. Açıklama yapan isimlerden diğer bir farklı isim de Danimarkalı Fenerbahçe stoperi Simon Kjaer yaptı…

Osmanlıspor‘un 9. dakika da kazanış olduğu penaltı hakkında açıklama yapan ve oldukça sinirli olan oyuncu: “Penaltı pozisyonunda rakip penaltıyı almak için her şeyi yaptı. Bacaklarını kaldırıp, kendisini yere attı. Tek amacı teması alabilmekti.” açıklamasını yaptı.

Feyenoord maçı ile bu maçı birlikte yorumlayan ve tam olarak efor sarf edemediklerini ihtiva eden oyuncu: “Perşembe günü %100’lük efor sarf ettik. Bu akşam bunu sahaya koymakta zorlandık. Skordan dolayı kendimizi suçlamalıyız.” dedi.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.10.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:



Son Yorumlar





close



close