JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-03.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-03.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-03.10.2016


Old Riekerink Fatih Terim’i Geçti!

378

Galatasaray‘ın yeni teknik direktörünün yakaladığı istatistik, Fatih Terim‘i de geçti…

Sarı Kırmızılı ekip, 7 sezonluk bir aranın ardından sezona en iyi giriş yaptığı seneyi yaşıyor. Riekerink yönetiminde sarı kırmızılı ekip 4 galibiyet ve 2 beraberlik ile 14 puana ulaşmış durum da. Ancak geçmiş sezonlara baktığımızda aşağıda da gördüğünüz gibi ilk 6 hafta takımın kazandığı puanlar, bu sezon kazanılan puandan daha düşük.

193

Antalyaspor maçından sonra açıklamalar da bulunan Old Riekerink, Podolski‘nin attığı gollere değindi ve takımın oynadığı futbol hakkında değerlendirmeler de bulundu: “Oynamak istediğimiz düzen hep topun bizde kalmasıydı. İlk yarıda eksik olan taraf top kayıplarıydı. İlk yarıda sisteme baktığımda bana verdiği hissiyat gol bulamayacağımız yönündeydi” dedi. İkinci yarıda sakatlıktan yeni dönen Podolski değişikliğiyle risk aldığını kabul eden Riekerink, ‘risk almazsanız kazanamazsınız’ vurgusu yaptı. Başarılı teknik adam, “Biraz riskli de olsa Podolski‘yi oyuna aldım. Çünkü çok az idman yapmıştı. Ama istediğimiz sonucu aldık. Eren‘e daha fazla yakın oynattık, golü kokluyor ve doğru yerde duruyor. Selçuk‘un attığı müthiş bir frikik golü var. Podolski‘nin attığı 2 gol var, muhteşem döndü. Her zaman ekibime ve futbolculara da söylüyorum; buraya gelen taraftarı mutlu etmek, eğlendirmek zorundayız. 1-0 gerideyken bile taraftarımız bize destek verdi ve bu güzel galibiyeti almamızda büyük bir katkı sağladı. Onlara teşekkür etmek istiyorum”.

Beşiktaş derbisinde 2-0’dan 2-2 ile sonuçlanan bir skora sahip olan Old Riekerink, o maç içerisinde oyuna müdahale etmediği için oldukça fazla sayı da eleştiri almıştı. Derbi maçından ders almış gibi duran Old Riekerink, Antalyaspor maçında müdahale de gecikmedi ve takımının 3 puan almasına vesile oldu.

Sneijder’in Sağlık Durumu İle İlgili Haber Geldi 

415

Maç sırasında aldığı darbe ile sakatlanan Sneijder için takım doktoru İnde’den bir açıklama geldi. Oyuncularının çok önemli bir sağlık sorunu olmadığını dile getirdi…

Maç sırasında aldığı darbe ile yere düşen Sneijder‘in sağlık durumu ile ilgili haber birinci kaynaktan geldi. Takım doktoru İnce’nin yaptığı açıklama da Wesley Sneijder‘in çok ciddi bir sağlık sorunu olmadığını ve arka adaleler de bir sertleşme meydana geldiğini ihtiva etti.

GS TV‘ye açıklama yapan takım doktoru İnce: ”Wesley Sneijder‘in çok ciddi bir sorunu yok gibi duruyor. Arka adalesinde bir sertleşme oldu. İkinci yarı tempo da yapacağımız için o şekilde devam etmek istemedik. Teknik ekiple görüşüp böyle bir karar aldık. Yarın milli takıma katılacak.” açıklamasını yaptı.

Maç sırasında yerini Podolski‘ye bırakan Hollandalı yıldız hakkında iyi haber de böylece gelmiş oldu. Sakatlık durumu ile ilgili farklı bir durum söylemek gerekirse de, Sneijder‘in sakatlanması takımı kurtaran en büyük aracı oldu desek sanırım yanlış bir yorum yapmış olmayız. Nitekim Podolski‘nin maç içerisinde göstermiş olduğu performans ve atmış olduğu 2 gol, görülmeye değerdi.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-03.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose