JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.10.2016


Mario Gomez Galatasaray’a Mı Geliyor!?

505

Sarı Kırmızılı ekibin kapısını çalan Wolfsburg, Mario Gomez ve ek olarak 6 Milyon Euro’nun, Eren Derdiyok‘a takas olarak transfer edilmesini talep etti. Galatasaray ekibinden verilen yanıt ise, ne şiş yansın ne de kebap hesabı oldu…

Geçen sezonun kötü istatistiklerini hızla silen sarı kırmızılı ekip, bu performansını genel olarak transfer sezonunda takıma eklediği oyunculara borçlu. Bu oyuncular arasında yer alan Eren Derdiyok da, takımın en golcü ve gözde isimler arasında olurken, namını Türkiye sınırlarının da dışarısına taşımayı başarıyor.

Wolfsburg, Eren Derdiyok‘un performansından etkilenen yabancı takımlar arasında belirdi. Bunun üzerine de hemen Galatasaray yönetimi ile temasa geçen Alman ekip, sarı kırmızılılara çok ilginç bir teklifte bulundu. İki şekil de tercihlerini ileten Almanlar, ilk olarak 6 Milyon Euro para teklifi ikinci olarak da Mario Gomez ile Eren Derdiyok takasını sundu.

Galatasaray, Eren Derdiyok‘un takımdan gitmeyeceği üzerine kesinkes bir tavır takınırken, aynı zaman da Mario Gomez ile farklı bir kulvar da görüşebileceklerini de dile getirdi. Yakın temas üzerine olaya müdahil olan diğer bir kişi de Eren Derdiyok‘un menajeri oldu. Menajer Dirk Hebel, transfer değerlerinin daha yukarıya taşınmasının daha doğru olacağını savundu. Ancak ne Eren ne de Galatasaray yönetimi, Eren’in satılması konusunda herhangi bir olumlu cevap vermediler.

Devre arasının Galatasaray adına son derece çetrefilli geçeceği de böylelikle belli olmuş oldu. Özellikle Alman yıldızın da ilişkiler de yer alması, sarı kırmızılı ekibin sürpriz bir isimi daha takıma ilave edebilecekleri sinyalini verdi. Eğer Mario Gomez‘in transfer konusunda olumlu bir gelişme olursa, devre arasında, Gomez‘i yeni takımı içerisinde izleyebiliriz…

Galatasarayda Sakatlıklar Son Buldu 

303

Sarı Kırmızılı ekibin sakatlıklar ile uğraşan oyuncularından güzel haber geldi: sakatlıklar tamamen geçti…

Galatasaray‘ın bu sene transfer ettiği isimler olan Serdar Aziz, Sigthorsson ve Nigel De Jong, sahalara yeniden dönüyor…

Oyuncuların arda arda sakatlanmaları ardından, uzun süredir sahadan uzak kalan Nigel De Jong, Sigthorsson, Serdar Aziz sonunda tamamen iyileştiler ve takıma geri döndüler. Sahaya dönen isimlerden özellikle Nigel De Jong’un 7. hafta mücadelesi olan Gençlerbirliği-Galatasaray maçı mücadelesinde ilk 18 kişilik kadro da yer almasına kesin gözü ile bakılıyor. Diğer iki ismin ise takımdan uzak kaldıkları zaman boyunca, kapamak zorunda oldukları açıkları nedeni ile özel programa dahil olacaklar.

Üç ismin takıma dönmesi ile takım da iyice forma rekabeti tavan yapmış durum da. Bakalım sarı kırmızılıların başında yer alan Hollanda asıllı teknik adam Riekerink, kadro da yer alan dengeleri nasıl düzenleyecek.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.10.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:Son Yorumlar

closeclose