JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.10.2016


”Beşiktaş İyi Bir Takım”

300

Beşiktaş‘ın Şampiyonlar Ligi‘nde Benfica karşısında oynadığı futbol, hala takdir kazanmaya devam ediyor. Benfica da forma terleten Victor Nilsson Lindelöf‘ün yaptığı açıklamalara bakacak olursak, durumun hala tazeliğini koruduğunu söyleyebiliriz…

Siyah Beyazlı ekip, Benfica karşısında son derece başarılı bir futbol oynayarak deplasman da altın değerinde 1 puan alarak evine dönmüştü. Bunun üzerine Talisca‘nın da attığı gol ile çalkalanan Benfica, bekledikleri bir Beşiktaş‘tan daha güçlü bir rakip ile karşılaştıklarında hem fikir oldular. Bu performansın etkisi de oldukça uzun süreli oldu ki hala maç ile ilgili yorumlar gelmeye devam ediyor. Son olarak maç ile ilgili bir yorum daha Benfica oyuncusu Victor Nilsson Lindelöf‘tan geldi. Oyuncunun yaptığı açıklamalar da Beşiktaş’ın iyi bir takım olduğu düşüncesi yerini aldı: ”Beşiktaş‘ın, Şampiyonlar Ligi‘nde bulunması zaten onların güçlü ve iyi bir takım olduğunu gösterir. Oynadığı maçlarla da bunu gösterdiler. Biz, Şampiyonlar Ligi‘ne kötü başlangıç yaptık. İnanıyorum ki kısa sürede toparlanarak istenen seviyeye geleceğiz. Grubumuzdaki her takımın bir üst tura çıkma şansını birbirine yakın buluyorum.”.

Gökhan Töre Devre Arası Beşiktaş’a Gelebilir

826

Siyah Beyazlı ekibin West Ham‘a sezon başında kiraladığı başarılı oyuncu Gökhan Töre, mutsuz geçirdiği West Ham günlerinden sonra devre arasında Beşiktaş‘a geri dönmeyi planlıyor…

1 seneliğine Premier Lig ekibinde yer alan West Ham‘a kiralık olarak giden Gökhan Töre, takım içerisinde oldukça baskı altında. Hem basın, hem taraftar hem de oyunculardan bu baskıyı gören Gökhan Töre, oldukça mutsuz günler geçiriyor. Bu mutsuz günlerinin ardından sözleşme süresi sona ermeden Beşiktaş‘a dönmek için hazırlık yapan Töre, West Ham‘ın yanlış bir tercih olduğunu öne sürdü.

Teknik direktör Şenol Güneş‘e mikrofon uzattığımız da ise Gökhan Töre‘nin süresi dolmadan Beşiktaş‘ta yeniden forma giymesi durumuna oldukça sıcak bakıyor.

Şenol Güneş durum üzerine yönetim ekibi ile görüşmelere de başladı. Yönetime, Gökhan Töre’nin sezonun ikinci yarısında takım da olması gerektiğini savunan ve bu duruma sıcak bakan Şenol Güneş’in arkasında olmayı da kabul etti.

Siyah Beyazlı ekip, Gökhan Töre adına West Ham ile görüşmelere başlayacak. Süresi bitmeden takıma geri dönme ihtimali üzerinde her iki tarafta belirli bir karara varmak adına uzlaşacak.

Töre adına 3 Milyon Euro’luk kiralık bedeli belirlenmişti. Satın alma opsiyonu olarak da oyuncu için 13 Milyon Euro bedel biçilmişti.

West Ham United da toplam da 8 maça çıkan Gökhan Töre, istatistiksel olarak düşük bir değer yakaladı. Toplam da 8 maça çıkan Töre, bu maçlardan 6’sına ilk 11 de başladı.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-06.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose