JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.10.2016


Emenike’nin Küfürlü Video Paylaşması PFDK’nın Dikkatini Çekti

412

Emenike‘nin Metin Kalkavan’a özel olarak yayınladığı küfürlü video sonrasında, oyuncunun PFDK‘ya sevk edilmesi tartışma gündeminde yerini aldı…

Taraftarlar tarafından hazırlanan küfürlü videoyu kendi sosyal medya hesabında paylaşan Emenike, tıpkı Felipe Melo‘ya verilen ceza gibi aynı duruma düşme ihtimali bulunuyor.

Videonun içeriği genel olarak küfür odaklı olmakta. Elbette bu küfürlerin nedenleri de var. Mete Kalkavan’ın Emenike‘nin düşürülüş pozisyonuna penaltı kararı vermemesi, video da yer alan reddiye konusu olurken. Hakemin diğer pozisyonlar da vermiş olduğu penaltı pozisyonları da Emenike ile mukayese edilen görüntüler arasında oldu. Nijeryalı futbolcuya videoyu kaldırması adına uyarı verilirken, Emenike video içerisinde küfürlü sözlerin yer aldığı ile ilgili bilgim yoktu dedi ve ”Hakem hakkında o kelimenin kullanıldığını bilmiyordum.” açıklamasını ihtiva etti, ardından  da özür diledi.

PFDK‘nın bu gibi durumlar da daha önceden adı geçmişti biliyorsunuz. Eski Galatasaray oyuncusu Felipe Melo‘nun Aziz Yıldırım adına edilen küfür tweetini retweet ederek sosyal medya da yayımlamıştı. Bunun üzerine de sarı kırmızılı Melo cephesine PFDK‘dan 2 maç ceza gelmişti.

Dick Advocaat’in Yeni Takım Kuralları Oldukça Sert!

473

Dick Advocaat takımının disiplinin Samandıra da en üst seviyeye kadar çıkardı…

Fenerbahçeli teknik adam Dick Advocaat, Fenerbahçe için yeni kurallar koydu. Bu kuralların genel olarak amacı takımın daha disiplinli bir şekil de çalışmalara başlaması ve sonlandırması oldu. Üstelik takımın lig de yer aldığı durumları göz önünde bulundurursak, teknik adamın bu gibi el atmaların geciktiğini bile söyleyebiliriz. Dick Advocaat‘in yeni kuralları eskisine göre disiplin açısından çok daha yüksek seviye de desek pek de yanılmış olmayız.

Artık oyuncuların takım idmanına 1 saat daha erken gelmesi mecbur bırakılmış durum da. Böylelikle idmana erken bir şekil de başlama ve hep birlikte aynı anda ısınma imkanlarına sahip olan takım, daha net bir antrenmana çıkacaklar. Sakatlıkların da yaşanmaması adına diğer bir kural da masaj yaptırmadan idmandan çıkıp gitmek yasak. Yani artık antrenmandan sonra masaj yaptırılması zorunlu kılınmış durum da. Böylelikle sakatlık durumlarını da biraz daha minimalize etmeyi düşünen teknik adam, belli ki lig de yer aldığı sıralamadan hiç de memnun değil.

Dick Advocaat‘in en çok dikkat ettiği konu ise kesinlikle idmana geciken oyuncuların olmaması oluyor. Bırakın idmana geciken oyuncuların olmasını, sahaya kendisinden daha sonra çıkan oyunculara bile oldukça sert tepki veriyor. Takım da bu konu da Volkan Şen‘in ve Alper Potuk‘un uyarı aldığı bilgisi de gelen haberler arasında yer aldı.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose