JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-09.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-09.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-09.10.2016


Galatasaray’ın 14 Yaşındaki Pogbası Sahada!,

806x378-mustafa-kapi-bu-formanin-hakkini-vermeye-calisacagim-1475958149364

Sarı Kırmızılı ekibin 14 yaşında ki yeni, çaylak oyuncusu Mustafa Kapı, 2-0 sona eren Levki Sofya maçında forma şansı buldu. Konu ile ilgili açıklama da bulunan Mustafa Kapı, formanın hakkını vermek için elinden geleni yapacağını belirtti…

Sarı Kırmızılı ekibin alt yapısından gelen ve ilk kez Galatasaray A Takımı ile sahaya çıkan Mustafa Kapı, maç öncesinde GS TV‘ye açıklamalar da bulundu: “Bugün benim için özel bir gün. Jan, Ayhan ve Orhan hocama bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Şu anda bile çok heyecanlıyım. Bu formanın hakkını vermeye çalışacağım”.

Takım teknik direktörü Olde Riekerink de konu ile ilgili açıklama yapan diğer bir isim olurken, oyuncusunu savundu ve iyi bir oyuncu olduğunu dile getirdi: “Milli takım aralarında genç arkadaşlarımıza ve yeteneklerimize şans vereceğimizi söylemiştim. Biz de bu aradan faydalanıyoruz. Altyapıya geldiğimden beri Mustafa Kapı‘nın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu biliyordum. Amacımız ve görevimiz altyapı oyuncularımızı parlatmak ve değerlendirmek. Daha çok yeteneğimiz var. Onları da değerlendirmemiz gerekiyor.”.

Mustafa Kapı hakkında açıklama yapan diğer bir isim de Levent Nazifoğlu oldu: “Son dakikalarda Mustafa Kapı‘nın oynadığını da görmek güzeldi. Allah yolunu açık etsin çocuğumuzun”.

Son olarak Sinan Gümüş: “Mustafa Kapı‘nın bugün sahada olması önemliydi. Böyle devam ederse çok başarılı olabilir. Bu oyuncular arasında ben de ‘ağabey’ oldum” cümlelerini kullandı.

Galatasarayda Sakatlıklar 5’e Çıktı: Eren Derdiyok Sakatlar Arasında

806x378-1475994876216

Sneijder‘in de milli takım sakatlık haberi ile birlikte, milli arada sakatlanan oyuncu sayısı 5’e yükseldi…

Hakan, Serdar ve Sigthorsson‘un ardından Hollandalı yıldız Sneijder‘in de sakatlanması ile birlikte milli takım da sakatlanan oyuncu sayısını 5’e çıkaran Galatasaray, milli takımlardan helen sakatlık haberleri ile sarsılmaya devam ediyor. Sneijder‘in sakatlık haberi dün gelmişti bugün ise sağlık durumu ile ilgili bilgiler geldi. Hollandalı yıldızın tendonunda oluşan çekme nedeni ile Fransa maçında yer almayacağı belirtildi.

Hollandalı yıldızın sakatlanması üzerine hem Galatarasay ekibi hem de Hollanda ekibi adeta sarsılan isimler olurken, sarı kırmızılı ekibe bir kötü haber de İsviçre‘den geldi. Macaristan-İsviçre maçında forma terleten sarı kırmızılı golcü oyuncu Eren Derdiyok, 72. dakika da sakatlanarak kadrodan çıkarıldı. Toplam da 5 oyuncusunu ve oldukça kilit oyuncularını kaybeden aslan, bir an önce bu virüsten kurtulması gerekiyor.

Serdar Aziz de Dünya Kupası Elemeleri‘nde Hırvatistan mücadelesi karşısında 90 dakika saha da yer alan isim olmuştu ancak sakatlığı nedeni ile bir daha maça çıkamamıştı. Serdar Aziz adına herhangi bir açıklama yerini almazken, ne zaman resmi maçlar da saha da olacağı konusunda da bir bilgi sunulmadı. Takım da genel olarak virüs gibi yayılan bu sakatlık krizi, oyuncuları tabiri caizse adeta sıraya dizdi ve her birini tek tek gönderdi.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-09.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose