JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-10.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-10.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-10.10.2016


Levent Nazifoğlu’nun Takım Adına Önemli Açıklamaları

806x378-1476004595653

Galatasaray yönetim ekibinden olan Levent Nazifoğlu, sarı kırmızılı ekip adına açıklamalar da bulunurken, aynı zaman da oldukça ilginç benzetmeler yaparak sözlerini destekledi…

Kulüp dergisinin Ekim ayı adına açıklamalar da bulunan Levent Nazifoğlu, genel olarak rakip kadrolarının oldukça iyi olduğunu belirterek konuşmasına başladı: “Takımdaki düzeni bozmazsak şampiyonluk yarışında en şanslı olarak kendimizi görüyorum. Planladığımız gibi gidiyoruz. Bu sene Konya, Başakşehir ve Osmanlıspor da çok kuvvetli takımlar kurdu. Geçen seneye göre tecrübeleri de daha fazla. Fenerbahçe‘yi hiçbir zaman göz ardı edemezsiniz. Onların da kaliteli bir kadrosu var. Beşiktaş‘ı erken favori gösterdiler. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi‘nde de mücadele edecek. Kış gelecek, yorgunluklar gelecek. İyi kadroları var ama söylendiği gibi işleri hiç kolay değil.”.

Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek hakkında ve yönetim ekibi hakkında olumlu düşüncelerini dile getirdi ve takımın bu isimle ile daha da yükseldiğini belirtti: “Başkanımız, Florya’ya toplasan 4 ya da 5 kere gelmiştir. Bizi burada o kadar özgür bıraktı ki başarının gelme nedeni de çok sesliliğin olmamasıydı. Galatasaray‘ın en önemli kalbini Alp Yalman, Mehmet Özbek ve bana emanet ettiler. Çok özverili bir davranış.”.

Tolga Ciğerci transferi hakkında da açıklama yapan Levent Nazifoğlu genel olarak transferin zorlayıcı olduğunu belirtti: “Şöyle bir benzetme yapayım; en az 3-4 kere öldü, suni teneffüsle çalıştırdık. Sonuçta biz burada yatırım yaptık. Genç oyuncular aldık. Bakın diğer takımlara ya genç oyuncuları kiralık aldılar ya da 30’un üzerindeki adamları alıyorlar. Genç oyuncu kolay kolay buraya gelmek istemiyor. Transferler yaparken elbette çok zorlandığımız zamanlar oldu ama Galatasaray isminin büyüklüğü bize her kapıyı açtı.”.

Avrupa‘nın sürekli kapısını çalarak istediği Portekiz asıllı oyuncu Bruma içinde açıklamalar da bulunan Levent Nazifoğlu, Bruma‘nın son derece özel bir oyuncu olduğunu dile getirdi: “Bruma‘nın uzun yıllar Galatasaray‘da oynamasını istiyoruz ama şu an sözleşme uzatma gibi bir düşünce için erken. Henüz bu konuda hiçbir görüşme yapmadık. Bruma özel bir oyuncu, ne kadarlık teklif gelirse gelsin satmayacağız.”.

Mustafa Kapı İngiliz Basınında 

806x378-mustafa-kapi-ingiliz-basininda-1476019980769

Levski Sofya ile hazırlık maçında Galatasaray A Takımı‘nda yer alan Mustafa Kapı, İngiliz basınında da ön sayfa da kendisine yer buldu…

The Guardian gazetesi, milli ara nedeni ile hazırlık maçına giden sarı kırmızılı ekibin haberinde; 89. dakika da oyuna alınan Mustafa Kapı‘yı gözden kaçırmadı.

Mustafa Kapı‘nın henüz 14 yaşında olduğunu ve 2013 tarihinde Denizlispor‘dan sarı kırmıızlı ekibe geçtiğini de aktardı.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-10.10.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:Son Yorumlar

closeclose