JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.10.2016


Fenerbahçe’ye Mutlu Haber: Fernandao Döndü!

806x378-fenerbahceyi-sevindiren-fernandao-haberi-1476033198223

Sağlık ekibinin yoğun tempolu çalışması sonrasında Kayserispor maçında sakatlanan Fenerbahçe oyuncusu Fernandao, takıma katılabilecek duruma geldi…

Kayserispor maçında ağır bir sakatlık geçirdiği bildirilen ve en az 2 ay kadar sahalardan uzak kalacağı belirtilen Brezilya asıllı Fenerbahçeli oyuncu Fernandao için iyi haber geldi ve oyuncu takım da yer alabilecek düzeye kadar iyileşti.

Sağlık ekibinin yoğun tempolu çalışması sonucunda 1 hafta sonra takım ile antrenmanlar da yer alacağı belirtilen Fernandao, yönetim ekibini oldukça sevindirdi.

Dick Advocaat‘e mikrofonlar çevrildiğinde, teknik adam yıldız oyuncuyu hemen riske atmamak istediğini dillendirdi. Oyuncuya, sakatlık sürecinin baş safhalarını atlatması için biraz daha süre tanıyacağını bildirdi.

Takımın tam olarak 3 ayrı kategoride mücadele verdiğini söyleyen Dick Advocaat, Fernandao‘yu tam anlamı ile iyileştikten sonra sahaya sürecek.

Van Persie: ”İngilizler Beni İyi Tanır”

806x378-van-persie-ingilizler-beni-iyi-tanir-1476080500731

2013 yılında Manchester United ile attığı gol ile Premier Lig tarihinde en iyi gol sahibi olan Van Persie, oldukça iddialı konuştu ve kırmızı şeytanlara adeta meydan okudu…

 Hollandalı golcü, eski takımları arasında olan Feyenoord maçında teknik direktöründen bu maç içerisinde yer almak istediğini söylemişti. Bunun üzerine de son 13 dakika saha da formasını terleten Persie, eski takımlarından bir tanesi karşısında oynamanın mutluluğunu yaşamıştı. Şimdi ise yine eski takımları arasında yer alan kırmızı şeytanlara gözünü çeviren Hollandalı golcü, oldukça iddialı konuştu.

2013 yılında Manchester United forması ile emek veren Van Persie, yapılan oylama neticesinde bu tarihte Aston Villa‘ya attığı gol ile tekrar gündeme geldi ve Premier Lig tarihinin en güzel gol sahibi oldu. Hollandalı yıldız oyuncu ise asıl şovun 20 Ekim Manchester United deplasmanında olacağını belirtti.

Van Persie, açıklama yapmayı da ihmal etmedi ve oldukça iddialı sözler sarf etti: Manchester formasıyla attığım gol, ödül aldı. Bu benim için büyük bir gurur kaynağı. İngilizler beni çok iyi tanır ama kendimi onlara bu kez de performansımla hatırlatacağım. Manchester United‘a karşı oynamak ve atacağım gollerle Fenerbahçe‘yi zafere taşımak istiyorum”.

Sakatlıkları ve ağrıları nedeni ile yeşil saha da çok nadir olarak yer alan Hollandalı yıldız, Osmanlıspor maçında ve Feyenoord maçında sonradan mücadeleye dahil olmuştu.

Feyenoord karşısında 13 dakika, Osmanlıspor karşısında ise 45 dakika rol alan Van Persie, genel olarak çalışmalarına devam ediyor ve daha sıkı çalışıyor.

20 Ekim günü Manchester United karşısında ise tam maç süresi olarak saha da yer almak istediğini de dillendiren Van Persie, hırslı bir şekil de eski takımına karşı mücadele edecek günü bekliyor. Genel olarak bugün itibarı ile oyuncunun ağrıları durumuna ya da sakatlık durumuna bakacak olursak, idman da son derece azim ile çalıştığına tanık oluyoruz. 20 Ekim tarihine kadar tam olarak hazır olmak istediğini idmanlar da belli eden Hollandalı yıldız, bakalım maç günü nasıl bir performans sergileyecek ya da sakatlanma durumları nasıl gelişecek.

Manchester United-Fenerbahçe maçını 20 Ekim tarihinde Justin Tv ile canlı izleyebilirsiniz.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-10.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose