JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-12.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-12.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-12.10.2016


Şenol Güneş’ten Oyuncularına Uyarı!

806x378-senol-gunes-futbolculari-uyardi-1476212125914

Başakşehir-Beşiktaş maçı öncesine siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş, oyuncularına son uyarılar da bulundu…

Milli ara nedeni ile haftayı hazırlık maçı ile geçiren Beşiktaş‘ta saha da fazla forma şansı bulamayan kişilerin oynaması dikkatleri çekerken, teknik adam saha da yer alan bu oyuncularının performanslarından memnun kalmadığını dile getirdi ve oyuncularının lig maçı öncesinde uyardı.

Maç sonrasında A Spor‘a özel olarak röportaj veren teknik adam, genel olarak daha akıcı oynanması gerektiği üzerinde durdu ve saha da yer alan oyuncularının yeteri kadar iyi oynamadığını dile getirdi. Her oyuncunun tek tek eksiklerini anlatan teknik adam, daha iyi beklentiler içerisinde olduğunu da bildirdi.

Maçtan sonra yaptığı açıklamalar da özellikle belirli isimler hakkında oldukça yüksek beklentiler içerisinde olduğunu hissettiren teknik adam, yaptığı açıklama da: Bu hazırlık maçı, oynayan tüm futbolcular için önemliydi. Sonuç olarak ligde ve Şampiyonlar Ligi‘nde şans bulamayanlar kendilerini göstermeleri için önemli bir fırsat yakaladı. Ama bazılarınız bu fırsatı iyi değerlendiremedi. Bizim sizden istediğimiz, her zaman oynayan arkadaşlarınızı iyi performansınızla tehdit etmeniz. Siz hep hazır olacaksınız ki onlar formayı size kaptırma korkusu yaşayacak. Zaten siz de formayı hak ediyorsanız alacaksınız. böylece rekabet ortamı oluşacak. bu takımda kalıcı olmak istiyorsanız her zaman hazır olmak zorundasınız” cümlelerini ihtiva etti.

Beşiktaş Yönetimi FİFA’ya Gidiyor

806x378-besiktas-oguzhan-icin-fifaya-gidiyor-1476178953170

Beşiktaş forması ile ter döken Oğuzhan Özyakup, Avrupa da daha fazla para alabileceğini belirterek tekliflerini siyah beyazlı yönetim ekibine iletti. Bu fikrin sahibi olan İtalyan Menajeri ise FİFA’ya şikayet etmeye hazırlanan yönetim ekibi, durumdan hiç memnun değil…

Oğuzhan ile görüşme sağlayan İtalyan menajer, Türkiye de oldukça düşük maaş aldığını futbolcuya bildirdi bunun üzerine de Oğuzhan Özyakup durumu yönetim ekibi ile de görüştü, tekliflerini dile getirdi. Siyah beyazlı yönetim ekibi ise durum karşısında son derece sert bir tavır aldı ve İtalyan menajeri FİFA’ya şikayet etmeye hazırlandı.

İtalyan menajer davasının nereden çıktığına da değinirsek: Oğuzhan’ın teklifleri arasında yer alan bir takımın kendisine iki katı fazla olan paralar teklif etmesi üzerine yetki isteyen İtalyan menajer, oyuncuyu takım içerisinde baltalayıcı cümleler de bulundu: “Arap ülkelerinde bile verilmeyen paralar emekli oyunculara verilirken, sen cidden çok düşük rakamlara oynuyorsun”.

Bunun üzerine de Oğuzhan Özyakup tekliflerini takımın yönetim ekibine sundu. Yönetim ekibinin kararı ise oldukça sert oldu ve menajerlerin oyuncuları ile görüşmelerine yasak getirildi. Durumu eline alan isimler de İtalyan menajeri FİFA’ya şikayet etmeye hazırlandılar.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-12.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose