JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.10.2016


Diego Ribas’tan Fenerbahçe’ye Reddiye 

806x378-diego-ribas-kullerinden-dogdu-1476210902618

Fenerbahçe ile araları sürekli olarak bozuk olan Brezilya asıllı oyuncu Diego Ribas, hem takım içerisinde hem de taraftar açısından pek de bir değer teşkil etmiyordu. Öyle ki takım içerisinde kadro da pek de yer alan bir isim olmayan, daha sonra da direkt olarak takımdan gönderilen Diego Ribas, tabiri caizse sarı lacivertli yuvadan adeta kovuldu…

Fenerbahçe‘de bir sezonluk sözleşmesi bulunmasına rağmen takım tarafından istenmeyen Diego Ribas soluğu bedelsiz olarak gittiği Flamengo da almıştı. Oyuncunun durumuna değinecek olursak da Fenerbahçe‘de istenmeyen adam olarak anılan Brezilyalı, yeni takımın da adeta el üstünde tutuluyor. Mikrofonu Diego Ribas‘a çevirdiğimiz de ise kendisi de yeni takımının kendisine uğurlu geldiğini belirtirken, oyuncunun performansının milli takımı zorlayacak kadar yüksek olduğu da gelen haberle arasında oldu. Tite lakabı ile tanınan Brezilya milli takım teknik direktörü Adenor Leonardo Bacchi, Diego Ribas için yaptığı açıklama da ise oyuncuyu oldukça yakından takip ettiğini bildirdi.

Eğer kendisine milli takım içerisinde yer bulabilirse bu sambacının 33. kez Brezilya forması ile saha da olacağına işaret eden bir durum oluyor.

Dick Advocaat Van Der Wiel’den Formayı Aldı!

806x378-van-der-wiel-formayi-sener-ozbayrakliya-kaptirdi-1476203536484-1

Fenerbahçe‘nin bu sezon transfer ettiği isimler arasında olan Van Der Wiel, son haftalar da form düşüklüğü ile karşı karşıya. Bunun üzerine de durumu fark eden Dick Advocaat, oyuncuyu birkaç hafta dinlendirmek üzere formasını üzerinden aldı ve Şener Özbayraklı‘ya verdi…

Sezonun başlarında takıma eklenen isim olan Van Der Wiel, son haftalar da yaşanan formsuzluk üzerine kadrodan alınan isim oldu ve formayı kaptırdı.

Dick Advocaat ile özel bir görüşme sağlayan Hollanda asıllı için ”performansın yeterli değil” cümlesinin yer alması dikkatleri çekerken, teknik adam tarafından özel bir antrenman programı da Van Der Wiel‘e sunulmuş durum da. Bir süre bu program ile güçlenmesini isteyen Dick Advocaat, çalışması için yedekte oyuncuya yer ayırdı.

Hafta sonu tatilinde Dubai de yer alan Van Der Wiel‘in genel olarak milli takım kadrosu da pek iç açıcı değil. Bu durumun kendisi de farkında olmalı ki Dick Advocaat‘in vermiş olduğu program ile anında haşır neşir oldu.

Dick Advocaat Şampiyonluk Ümitlerinin Olduğunu Dile Getirdi

806x378-dick-advocaatin-umidi-suruyor-1476174012081

Spor Toto Süper Lig de hiç de iç açıcı bir tablo sergilemeyen Fenerbahçe de ümitler devam. Dick Advocaat, takımının şampiyonluğu için hala ümit beslediğini belirtti…

“Hiç kimse bizi hafife al masın. Zirvenin 8 puan gerisindeyiz ancak daha ligin başı. Bu nedenle farkın hiçbir önemi yok. Biz Fenerbahçe‘yiz” cümlelerini ihtiva eden teknik adam, şampiyonluk yolunda kendilerini şanssız olarak görenlere bunu ithaf etti.

Ligin oldukça uzun bir maraton olduğunu da dillendiren Dick Advocaat: “Şu anda kimin zirvede olduğunun bir önemi yok. Kimse bir şey kazanmış değil. Önemli olan mayısta zirvede yer almak. O tarihte lider olacağımızdan şüphem yok” şeklinde konuştu.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-12.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose