JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-15.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-15.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-15.10.2016


Gökhan İnler: ”Gol Atarsam Sevinmem”

806x378-gokhan-inlerden-napoli-degerlendirmesi-1476471616730

Siyah Beyazlı ekibin bu sezon transfer ettiği Gökhan İnler, Napoli maçı karşısında eğer gol atarsa, sevinmeyeceğini belirtti… 

Sezon başında Leicester City‘den transfer edilen Gökhan İnler, İtalyan basınına açıklamalar da bulundu. Daha önceden Napoli formasını terleten Gökhan İnler, Napoli maçının kendisi adına çok özel olacağını ekledi.

İtalyan takımında toplam da 4 sene geçiren Gökhan İnler, bu zamanların oldukça güzel olduğunu belirtti: “Tekrar San Paolo‘ya dönmek dönmek güzel olacak. Şu anda Beşiktaş forması giyiyorum ve çocukluğumdan beri hayalini kurduğum kulüpteyim”.

İtalyan basınında açıklama yapan Gökhan İnler aynı zaman da Napoli karşısında olası bir gol bulduğu takdir de sevinmeyeceğini de ekledi: “Gol atarsam kesinlikle sevinmeyeceğim ancak kazanmak istiyorum. Harika bir mücadele olacak.”.

19 Ekim çarşamba günü Napoli-Beşiktaş maçıJustin TV ekranlarında canlı izleyebilirsiniz.

Fikret Orman’dan Önemli Açıklamalar

806x378-fikret-orman-sampiyonlar-liginde-iddialiyiz-1476466256400

Fikret Orman Sabah Gazetesi’ne verdiği açıklama da, takımın gelirini 300-400 Milyon Dolar’a kadar çıkaracaklarını açıkladı…

Fikret Orman, takımın gelirini arttırmak adına çalışmaların olduğunu belirtti: “Biz hem büyüyor, hem tesisleşiyor, hem güçleniyor hem de borçlarımızı yapılandırıyoruz. Aynı zamanda şampiyonlukların peşinden koşuyoruz. Bence camiamız ve kamuoyu, bu kadar yatırımın ve sportif başarının aynı anda gerçekleştirilmesinin zorunluluğunu ve önemini kavrıyor. Bu yapıyı, yeni tesislerle ve yatırımlarla devam ettireceğiz. Gelirleri her yıl arttırarak 350-400 milyon dolar seviyesine çıkaracak yatırımlar planlıyoruz. Bizi güneşli günler bekliyor.”.

Şampiyonlar Ligi hakkında konuşan başkan Orman, hala iddialı olduklarını belirtti ve hedef olarak şimdilik Napoli maçına öncelik verdi: “Geçen seneye baktığımızda bu dönem daha başarılıyız. 3-4 transfer yapmak istiyorduk. Ancak şartlar gereği bu sayıyı biraz yukarı çekmek zorunda kaldık. Avrupa’daki rakibimiz Napoli grubun favorisi olarak görülüyor ama geride kalan maçlar her an her şeyin olabileceğini gösterdi. İçeride de de dışarı da mağlubiyetler alabiliriz. Mühim olan 6 maçın ardından gruptan çıkabilmek.”.

Takım içerisinde çalkalanan haber olarak yer alan Caner Erkin-Cenk Tosun kavgasını da masaya yatıran ve açıklamalar da bulunan Fikret Orman: “Çok güçlü bir kadromuz var. Herkes oynamak istiyor. Yaşananlar Beşiktaş‘ı zayıflatmaz. Aksine daha da güçlendirir. Bu tür olaylara anlık bakıyoruz ve küçük tartışmalar olarak yorumluyoruz. Onlar iyi dostlar ve her fırsatta bunu sergiliyorlar” cümlelerini ihtiva etti.

Atiba 100. Maçında!

806x378-1476469302892

Beşiktaş‘ın başarılı isimleri arasında olan Atiba Hutchinson, takımının 7. haftasında 100 maçına çıkacak…

2013’te PSV‘den Beşiktaş‘a transfer edilen Atiba Hutchinson, takımın en istikrarlı isimleri arasında yer almayı başardı. Beşiktaş‘ın 7. haftasında 100 maçına çıkacak olan Atiba, Kayserispor maçına daha farklı bir gözle bakıyor.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-15.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose