JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.10.2016


”Gol Atacağımı Uyanınca Hissetmiştim”

806x378-omer-sismanoglu-sabah-kalktigimda-hissetmistim-1476552490236

 Justin TV ile canlı izleme imkanınızın yer aldığı Kayserispor-Beşiktaş maçında golü galibiyet golünü atan Ömer Şişmanoğlu, golü atacağını sabah uyandığından hissetmiş…

Maçın kırılma noktasını takımına yaşatan ve 3 puanı evlerine götürmeyi sağlayan Ömer Şişmanoğlu: “Ben sadece iyi yerde durdum. Gol atmak bana nasip oldu. Takım olarak iyi savaştığımız için 3 puanı aldık. Taraftarımıza armağan olsun. Nerde oynanacağına hoca karar veriyor. Sonradan girsek de ilk 11 oynasak da üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Sabah uyandığım gol atacağıma dair bir his vardı. Arka direğe gittim. Top bana geldi ve golü attım. Aynı şey Antalyaspor forması giydiğimde Trabzonspor‘a karşı 3 gol atmıştım. O sabah da böyle hissetmiştim. Cenk Tosun’un şutunda araya koşu yaptım. Top bana çarptı. Böyle şeyler oluyor” cümlelerini ihtiva etti.

Şenol Güneş: ”Skordan Memnunum”

806x378-senol-gunes-skordan-memnun-1476551821763

Justin TV ile canlı izleme imkanlarının son gaz devam ettiği Justin TV içerisinde dün akşam Beşiktaş-Kayserispor karşısında 1-0’lık galibiyet ile ayrıldı ve hanesine bir 3 puan daha yazdırdı…

Maçtan sonra mikrofonun ilk uzatıldığı isim olan teknik adam Şenol Güneş, açıklamalarını pek fazla uzatmadı ve genel olarak skordan memnun olduğunu, galibiyete sevindiğini belirtti: “Zor bir rakip olduğunu biliyorduk. Zor bir maç bizi bekliyordu. Taraftarın desteği ile coşkulu oynadılar. Oyun olarak kazanmayı hak etti. Üstünlüğümüz ile geçen bir maçtı. Bizim için iyi bir skor oldu. Eksikliklerimizi gidereceğiz. Bütün oyuncularımızı tebrik ediyorum”.

Veli Kavlak: ”Yeri Gelince Her Şeyi Anlatacağım”

806x378-veli-kavlak-zamani-gelince-konusacagim-1476517894394

Siyah Beyazlı takım da sakatlığı bulunan Vali Kavlak, basın açıklamasında oldukça dikkat çeken cümleler ihtiva etti…

Öncelikle tedavi sürecinden bahseden Veli Kavlak: “Şu anda her şey Allah’a şükür çok iyi gidiyor. Ameliyat çok iyi geçti. Tedavi sürecindeyim. Haftaya Çarşamba koşmaya başlayacağım. 6 hafta sonra ise tam 3 ay dolmuş oluyor ve ondan sonra yine sahalardayım” dedi.

Taraftarların desteklerinden dolayı da son derece memnun olduğunu bildiren Siyah Beyazlı oyuncu: “Taraftarın bana destek çıkmasından dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Çok zor bir dönemden geçtim. Çok zor günler atlattım. Baya sıkıntılar şeyler yaşadım. Bunların hepsini zamanı gelince açıklayacağım. Neler oldu, kimler ne yaptı? Hepsini açıklayacağım. Taraftarlarımız beni hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her gün Twitter‘dan “Ne zaman dönüyorsun?” diye mesajlar alıyorum. Onlar bana bir moral oluyor. Onları mutlu etmek için eskisi gibi elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

Yaşadığı olayların her birini daha sonra teker teker açıklayacağını dile getiren Veli Kavlak: “Sözleşmemi 4 ay dondurduk. Tek hedefim iyileşip sahalara dönmek ve eski formumu yakalamak. Onu da başaracağımı biliyorum ve her gün çalışıyorum. Çok çalıştık, mücadele ettik, bazen olmadı ama hiçbir zaman pes etmedim, pes de etmeyeceğim. Geri döneceğim. Bu son ameliyat. Neden bu kadar çok sürdü, neler yapıldı, ne olaylar oldu? Zamanı geldiğinde hepsini açıklayacağım. O zaman bütün insanlar gerçek olayları duyacak, ağızları açık kalacak. Ama onların daha zamanı var” cümlelerini ihtiva etti.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-16.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose