JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-16.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-16.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-16.10.2016


Fenerbahçe’nin Tek Hedefi: 3 Puan!

806x378-kadikoyde-parola-kazanma-zamani-1476568641679

Fenerbahçe‘nin ”kaybetme lüksü” bu sene oldukça erken bitti. Takım da şampiyonluk umutları devam ederken, Dick Advocaat‘in hedefi de artık yalnızca ”3 puan”. Bu akşam Justin TV ile canlı izleme imkanı sunulan Fenerbahçe-Alanyaspor, bir nevi kader maçları arasında yer alacak…

Sarı Lacivertli ekip, lig başından beri yalnızca 8 puan toplayarak, zirveden oldukça geriye düştü. Şu an da Fenerbahçe‘nin hedefleri arasında yalnızca ”3 puan almak” var. Bu hafta Fenerbahçe‘nin rakibi ise Alanyaspor. Alanyaspor‘un 7 puan ile lig mücadelesinde yer alıyor ve Fenerbahçe karşısında puan kaybetmeye pek de niyetli değil. Sarı Lacivertli ekip dün akşam hazırlıklarını tamamladı ve teknik direktörlerinden ”3 puan” emri aldı.

Milli aradan sonra ki sürecin kritik bir süreç olduğunu belirten teknik adamın: “Önümüzdeki üst üste zorlu karşılaşmalar var. Kazanırsak bizim için iyi bir start olur. Artık Fenerbahçe gibi oynamalıyız. Taraftarımızın önünde 3 puanı alıp, Manchester United karşısına moralli çıkalım” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe-Alanyaspor maçıJustin TV ile canlı izlemeyi unutmayın.

 Saran: ”Fenerbahçe’nin Her Zaman Emrindeyim”

806x378-sadettin-saran-fenerbahcenin-her-zaman-emrindeyim-1476566279574

Kulübüne yeniden dönen Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Saran, Fenerbahçe‘nin futbolundan ve şampiyon olması konusunda son derece umutlu…

Fenerbahçe‘ye yeniden gelen Saran, her zaman Fenerbahçe‘nin emrinde olduklarını dile getirdi. Antalya İşadamları Derneği’nde buluşan isimler arasında olan Saran, kendisine yöneltilen Fenerbahçe Kulübü Başkan Adaylığı ile ilgili soruya: “Fenerbahçe Spor Kulübü üyeliğinden ihraçla ilgili bir süreç yaşadık. Kazandım, itiraz ettiler. Sonuçta zaten saçma sapan suçlamalardı. Kulübüme geri döndüğüm için mutluyum. Bugün kongre gündemde yok. İnşallah Fenerbahçe iyi futbol oynamaya başlayacak ve şampiyon olacak. Fenerbahçe‘nin her zaman emrindeyim. Umarım hayırlı olur.” cümlelerini kullandı.

Saran’a yöneltilen en dikkat çekici sorular arasında yer alan ”Aziz Yıldırm‘ın karşısında Fenerbahçe‘ye başkan adayı olursanız yönetiminiz de kimleri görmek isterseniz?” sorusuna, Saran‘ın verdiği cevap ise şöyle oldu:

“İsimler üzerinde konuşmak doğru değil. Yönetime alacağım insanların her birinin Fenerbahçe başkanı olma hayalinin olmasını isterim. Bundan da rahatsız olmam. Şartlar ne olursa olsun iki dönem başkanlık yaparım. Fenerbahçe dışında güzel bir hayatım var. Fenerbahçe‘ye bir şeyler vermek için geleceğim. Fark oluşturmak adına. Benim yanımda başkan olmak isteyenleri tehdit görmek yerine bu tür kişilerin yanımda olmasını isterim. Yönetime alacağım insanlar lafını esirgemeyen, kendine güvenen, Fenerbahçe sevdalısı insanlar olacak.”.

Fenerbahçe’nin Kritik Dönemi Başlıyor

806x378-fenerbahcede-kritik-donem-1476515355573

Justin TV ile Fenerbahçe‘nin gündemin de, sarı lacivertli ekibin kritik dönemi yer alıyor. Fenerbahçe, 21 günde toplam da 6 önemli müsabaka içerisinde mücadele edecek. Bu önemli mücadeleler içerisinde Justin TV ile canlı izleme olanaklarının sunulacağı Mancheser United-Fenerbahçe maçı da yer alıyor…

Sarı Lacivertli ekibin zorlu maraton süreci bugünden itibaren başlıyor. Hem lig de hem de Avrupa son derece zorlu maçlar karşısında performans gösterecek olan Fenerbahçe, bu sürece bugünkü maçları olan Alanyaspor maçı ile başlayacaklar.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-16.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose