JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.10.2016


Dick Advocaat İstifa Sorusuna Cevap Verdi

806x378-dick-advocaattan-istifa-aciklamasi-1476633731858

  Justin TV ile canlı izleme imkanlarının sunulduğu Fenerbahçe-Alanyaspor maçının sonu, sarı lacivertliler için adeta hüsran ile sonuçlandı. Sahadan 1-1’lik skor ile dönen ve yeniden puan kaybı yaşayan Fenerbahçe ekibi, taraftarından büyük bir tepki gördü ve ”istifa” sesleri her isim için yankılandı…

Sahasında Alanyaspor ile 1-1 kalan ve yeniden puan kaybı yaşayan Fenerbahçe camiası, köşeye sıkışmış durum da. Nitekim taraftarın tepkileri adeta her yer de yankılanıyor ve ”istifa” sesleri yükseliyor. Bu durum maç sonrasında Dick Advocaat için de geçerli oldu ve basın mensupları teknik adama ”istifa” sorusunu yöneltti.

Maç sonrasında Dick Advocaat‘in genel açıklamaları:

“Üzücü, hayal kırıklığı yaratan skor. Üst sıralara oynamak için kendi sahanızda kazanmalısınız. İçeride 3 maç ve 2 puan.”

“İlk yarı iyiydik ama ikinci gol gelmedi.Aslında biraz sorun buydu, kontratakta gol yedik. Yediğimiz golde birileri uyuyordu.”

“Sorun ne biliyorum ama bunu kulüple paylaşacağım. Dışarıyla paylaşmak doğru değil. Bir çözüm bulmalıyız, böyle gitmez.”

“Bahane kabul edilemez, her takımda sakatlık oluyor. Bireysel olarak bir şey demeyeceğim. takım olarak berabere kaldık.”

“Teknik direktörlüğün zor yanlarından biri, her zaman her düşündüğünü söyleyemezsiniz. Bazı oyuncularımın gelişebileceğini düşünüyorum, bazılarının ise gelişemeyeceğini düşünüyorum. Bazen öyle bir noktasındadır ki, Real Madrid için iyisindir ancak, Fenerbahçe için iyi değilsindir. Aralarda Hollanda’ya gitmeye devam edeceğim. Kontratımda yazılı olmasa gitme izni vermezlerdi. Yine aynısını yapacağım. Daha önceden ayarlanmış bazı hastane randevularım vardı. İşlerimi de hallettim. Kulübümüz daha iyisini bulabilirse, devam edebilirler. Ben kendim için değil, kulüp için buradayım”

 Fenerbahçe’yi En Çok Kızdıran İsim: ”Ahmet Çakar ve Tweetleri”

 Justin TV ile bugün Fenerbahçe‘deyiz, Fenerbahçe’nin lig de köşeye sıkıştığı bir zamandayız. Alanyaspor karşısından 1 puan ile ayrılmak zorunda kalan sarı lacivertli ekip, adeta son kıvranışlarını yaşıyor. Bu durumu körükleyen isim ise Ahmet Çakar oldu. Paylaştığı tweetler ile Fenerbahçe camiasını zor durum da bırakan ve tepki gören yorumcu, Fenerbahçe yönetiminden daha çok eleştiri alan kişi oldu…

Alanya karşısında 2  puan kaybeden ya da diğer bir tabir ile Alanyaspor‘a 1 puan veren Fenerbahçe adına bir paylaşım da bulunan Ahmet Çakar, eleştirileri sünger gibi çekti.

Ahmet Çakar ilk olarak: ”Fenerbahçe dünya devi Alanyaspor karşısında 1 puan alarak puan farkını 8’e indirdi.” paylaşımında bulundu.

Daha sonrasında gelen paylaşım da: ”Küme düşme hattında ki zorlu mücadele de kazanan çıkmadı. Maçın skoru FB:1 Alanya:1” tweeti oldu.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-17.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose