JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-17.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-17.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-17.10.2016


Hakan Balta’nın Vazgeçilmezliği

806x378-riekerink-hakan-baltaya-yine-gorev-verdi-1476600742154

Justin TV ile canlı izleme olanaklarının sunulduğu Türkiye-Ukrayna maçı sonrasında sakatlanan Hakan Balta, Galatasaray‘ın başarılı teknik direktörü tarafından saha da 90 dakikalık bir performans sergiledi…

Ukrayna-Türkiye maçında sakatlanan Hakan Balta, Jan Olde Riekerink tarafından Gençlerbirliği-Galatasaray maçında görev aldı. Başarılı savunma oyuncusu tam dakika saha da kalarak 90 dakika boyunca defans hattında görev aldı.

İzlanda maçı öncesinde Türkiye kadrosundan çıkarılan ve dinlendirmeye alınan savunma oyuncusu, Hollandalı teknik adam tarafından sahaya sürüldü. 90 dakika boyunca defansın kalesi gibi, rakip takıma geçit vermeyen Hakan Balta, maçın en önemli isimleri arasındaydı.

6 Dakikada 20.000 Euro Kazandı!

806x378-hamit-altintopa-6-dakika-icin-20-bin-euro-1476607455661

 Sarı Kırmızılı ekipte kadro da yer alan ancak sakatlıkları nedeni ile bir türlü forma şansı bulamayan Hamit Altıntop, Gençlerbirliği maçında yeşil saha da 6 dakika boyunca forma terletti ve 12 bin 500 Euro değerinde ki maç başı ücretinin sahibi oldu…

Türkiye de kariyer açısından oldukça köklü bir geçmişe sahip olan ve oynadığı takımlar da oldukça yüksek payeler de tecrübe kazanan Hamit Altıntop, sakatlığı nedeni ile oldukça uzun bir zamandır forma şansı bulamıyor. Takım içerisinde aldığı yüksek ücret nedeni ile de sürekli olarak taraftarlar tarafından eleştiri alan Hamit Altıntop, Gençlerbirliği maçında saha da 6 dakika durdu ve 12.500 Euro değerinde ücretin sahibi oldu.

Milli futbolcu 6 dakikalık bir performans bedeli olarak toplam da 20 bin Euro değerinde ücret aldı. Maç başına 12.500 değerinde bir değer alan Hamit Altıntop aynı zaman da maçı kazandıkları için de 7.500 Euro değerinde bir ücreti daha aldı. Bununla birlikte 84. dakika da Yasin’in yerine oyuna giren Hamit Altıntop, toplam da 20 bin Euro’luk bir ücretin sahibi oldu.

Bruma’nın Değeri 40 Milyon Euro!

bruma-34-1468843647

Sarı Kırmızılı ekibin en önemli isimleri arasında yer alan genç Portekizli yıldız Bruma, Real Sociedad‘ı; kiralık oynadığı dönemler de kendisini satın almadıkları için adeta kahrediyor. Portekizli yıldızın İspanyol ekibinde görev aldığı zamanlar da sadece 7.5 milyon Euro olan değeri şu an da 30-40’lara kadar çıkmış durum da…

Bruma, Akhisar maçında bu sezon ki gol meşalesini kendi adına yakmıştı. Daha sonrasında derbi maçında Beşiktaş’a golünü kaydeden Portekiz asıllı yıldız, Beşiktaş‘ın şok olmasını sağlamıştı. En son Gençlerbirliği karşısında da yeniden forma şansı yakalayan ve ağları havalandıran Bruma, değerine değer katmaya devam ediyor.

İngiltere ekibinden birçok takımın oyuncuyu takibe aldıklarını da hesaba katarsak, Bruma‘nın değerinin bir hayli daha yukarıya çıkacağını tahmin edebiliriz. Yıldız oyuncuyu takip eden isimler arasında hırslı, başarılı teknik direktör Jose Mourinho‘nun da yer alması, takip işinin hemen sona ermeyeceğinin bir kanıtı oluyor. Bruma‘nın takım da kalıp kalmayacağı bilinmez fakat sarı kırmızılı ekibe en çok katkı sağlayan isim olarak yönetimin yıldız oyuncudan kolay kolay vazgeçmeyeceği kesin.

 

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-17.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose