JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.10.2016


Dick Advocaat Oldukça Sinirli

806x378-advocaat-bunu-yapan-fenerbahce-dusmanidir-1476743121130

Kontratında milli ara zamanların da ülkesine gitme izni bulunan Dick Advocaat, bu maddenin basına sızdırılmasından şikayetçi ve bunu yapanın peşinde. Dick Advocaat‘in bu kişiyi bulduktan sonra soracağı ilk soru ise ”Fenerbahçe‘ye düşman mısın? Fenerbahçe‘nin başarısızlığını mı istiyorsun” olacak…

Dick Advocaat‘in 1 haftalık milli takım yolculuğu, basın da dikkat çekti. Özellikle de Alanyaspor karşısında 1-1’lik bir skor elde ederek tekrardan puan kaybı yaşayan ve şampiyonluk ümitlerini bir nebze daha yitiren Fenerbahçe‘nin bu durumunun üzerine, teknik adamın bu konu da yer alması, eleştiri mahiyetinde açıklamalara, tepkilere kadar uzadı. Konu ile ilgili birincil kişi olan Dick Advocaat ise durum hakkında bir açıklama yaptı ve “Aralarda Hollanda’ya gitmeye devam edeceğim. Kontratımda yazılı olmasa gitme izni vermezlerdi. Kulübümüz daha iyisini bulabilirse, hemen yarın onunla devam edebilirler” cümlelerini ihtiva etti.

Fenerbahçe bu açıklama da geçen cümlelerden ise oldukça rahatsız olmuş durum da. Dick Advocaat, bu köstebeği aramaya karar kıldı ve yönetime de bu durumu izah etti. 69 yaşında ki Hollandalı çalıştırıcı, bu maddeyi basına ilan eden kişiyi adeta ”düşman” ilan ederken, diğer taraftan da bu kişiyi bulmak adına araştırmalara başlayacağını belirtti ve bu kişiyi bulduğu vakit de ”Sen bizim düşmanımız mısın? Fenerbahçe’nin başarısızlığını mı istiyorsun?” sorusunu soracağı öğrenildi.

”Fenerbahçe’de Birlik Yok!”

806x378-fenerbahcede-birlik-yok-1476743001995

Fenerbahçe de birlik olmadığını açıklayan ismi belirlenemeyen yetkili isim, takım içerisinde yabancı oyuncular ve Türk oyuncular arasında herhangi bir birlik olmadığını ve her iki tarafın da kendi aralarında polarize olduğunu belirtti…

Fenerbahçe de durumlar gittikçe daha da kötü gidiyor ve dış sorunları olan puan kayıplarının tesiri, 7. hafta sonun da iç sorunlara kadar dönüşmüş durum da. Takım içerisinde ki yetkili isimlerden ve yorumculardan gelen açıklamalara bakacak olursak, bu açıklamalarda da insanlar ayrılmış durum da. Kimileri Pereira‘yı hala suçlu bulurken, kimileri de Hollandalı Dick Advocaat‘in Türk futbolunu tanımadığını ileri sürüyor. Bu konu cereyan ederken, diğer taraftan da takım içerisinde yer alan yabancı ve Türk olan oyuncuların da birbirleri ile bir türlü birlik olamadıkları belirtiliyor.

Fenerbahçeli bir yetkili ise bu tartışmalar da en keskin cümleleri sarf etti. İsmi belli olmayan yetkili isim, yaptığı gözlemler ile realiteyi kağıda döktü:

“Yerli oyuncular, yabancıların Fenerbahçe‘nin büyüklüğünü iyi kavrayamadığını, aidiyet duygusundan mahrum olduklarını düşünüyor. Puan kayıplarının bazı yabancı oyuncular için hiçbir önem taşımadığını, bu oyuncuların kendi dünyalarında olduğunu ifade ediyorlar. Yabancılar ise Türk futbolcuları yeterince profesyonel olmamakla suçluyor. Arkadaşlık bazıları arasında çok alt seviyede. Takımda birlik duygusu yok. Diyalog çok az, kimse sorunları tartışmıyor. Asıl büyük sorun bu.”.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-18.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose