JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.10.2016


Nerdesin Pereira!

806x378-neredesin-pereira-1476783573026

Fenerbahçe, lig de adeta köşeye sıkışmış durum da. 7. hafta sonun da istediği puana ulaşamayan ve gittikçe takım içerisinde daha kötü bir duruma sürüklenen sarı lacivertli ekip, Dick Advocaat‘dan da istediğini bulamadı hatta en son kovmaktan beter ettiği Pereira‘nın 7 haftalık performansından çok daha kötü bir istatistik yakaladı. 

Fenerbahçe yönetimi, takımın yeni taktiğinden oldukça sıkılmış durum da. Sarı lacivertli ekibin başında ki isim Dick Advocaat‘in, genel bir savunma oyunu oynatmasından ve gol arayışında olmayışından dolayı, Fenerbahçe yönetimi, yoğun eleştirileri teknik adama yöneltiyor. Bu aralar takım içerisinde de gündeme gelen Pereira ise, yeni çalıştırıcıdan daha iyi bir performans sergilemişti.

Oynattığı savunma futboluna rağmen, geçen seneye nazaran savunma konusunda da istatistikler de bir hayli geriye düşen Dick Advocaat, girilen gol pozisyonu ve atılan gol konularında da hiçbir söz hakkına sahip değil.

Dick Advocaat‘li Fenerbahçe, geçen sene 7 haftalık maç performansında rakip takımına sadece 17 pozisyon verirken, bu sene bu değer 21’e kadar fırlamış durum da. Bu duruma ek olarak da yenilen gol sayısı geçen sene 5’ken, bu sene 9’a kadar çıkmış durum da.

Aziz Yıldırım’dan Dick Advocaat’a Uyarı

806x378-sozlerine-dikkat-et-advocaat-1476824694596

Fenerbahçe‘nin başkanı Aziz Yıldırım, takım oyuncularına tatlı sert bir konuşma yaparken, Dick Advocaat‘i de aynı intiba ile uyardı…

Süper Lig’in 7. haftasında sarı lacivertli ekibin Alanyaspor ile beraber kalması durumun da, konuya hemen el koyan isim Aziz Yıldırım oldu. Dün sabah Samandıra‘ya giden başkan, oyuncular ve teknik adam ile ayrı ayrı olmak üzere iki toplantı düzenledi. Aziz Yıldırım ilk konuşmasında ki uyarıları takım oyuncularına yöneltti. Daha sonrasında ise teknik adam ile görüşmeler yapan Aziz Yıldırım, uyarı niteliğinde olacak olan tavsiyeler de bulundu. Aziz Yıldırım oyuncularına daha henüz hiçbir şeyin bitmediğini belirtirken, Dick Advocaat için ise durum değerlendirmesi yaptı.

Aziz Yıldırım konuşmasına ilk olarak teknik adamın milli ara da Hollanda’ya gidip uzun bir süre dönmeyişi üzerine uyarılar sunarken, diğer taraftan da teknik adamın yaptığı açıklamalar da daha ihtiyatlı olması gerektiğini de belirtti: “Biz bu takımı sana emanet ettik. Bazı konuşmaların takıma zarar veriyor, her yere çekiliyor. Futbolcular da bundan olumsuz etkileniyor”.

Bu süreçten sonra neler olur bilemiyoruz ancak, takımın toparlanma sürecinin bir an önce ihya olması, elzem nokta olarak karşımız da yer alıyor.

 Dick Advocaat’dan Kırmızı Şeytanlara Sürpriz Hamle

806x378-dick-advocaattan-manchester-macinda-buyuk-surpriz-1476863959941

Fenerbahçe, önlerinde yer alan kırmızı şeytanlar ile olan mücadeleleri için hazırlıklarına devam ediyor. Diğer taraftan da teknik adam Dick Advocaat da, takımın taktikleri konusunda belirli  noktaları güçlendirme peşinde…

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, Manchester United ile karşılaşacakları maç için orta sahalarını daha güçlü kılmak adına taktik çalışmalarına başladı. Maçın favori ismi olan kırmızı şeytanların hızlı ataklarını kesmek ve orta sahanın daha ilerisinde durabilmek adına, Manchester United-Fenerbahçe maçında daha güçlü bir orta sahaya sahip Fenerbahçe izleyeceğiz.

Manchester United-Fenerbahçe maçını, Justin TV ile canlı izleyebilirsiniz.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-19.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose