JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.10.2016


İtalyan Gazeteci Napoli Maçı İle İlgili Yorumlarda Bulundu

806x378-italyan-gazeteciden-besiktas-yorumu-1476816884568

İtalyan asıllı gazeteci Emanuele Giulianelli, Napoli-Beşiktaş maçı öncesinde, Napoli takımı odaklı bir açıklamalar da bulundu…

Karşılaşma hakkında düşüncelerini dile getiren İtalyan gazeteci: “Bence Napoli için kazanılması gereken bir maç çünkü Serie A’da alınan yenilgilerden sonra hayal kırıklığı yaşandı. Çünkü bu yıl geçen senekinden daha iyisini yapmak istiyorlardı. Hala aynı başarıyı korumak ve Juventus‘un üstüne çıkarak birinci olmak istiyorlar. Bu maçı kazanmak zorundalar çünkü taraftarlar son alınan sonuçlardan dolayı biraz öfkeli. Napoli bu maçı kazanmak için her şeyi yapacak. Eminim sahaya en iyi 11’leri ile çıkacaklar. İlk dakikadan itibaren hücum etmeyi düşünecekler ve bildiğiniz gibi Dinamo Kiev ile Benfica berabere kalırsa, Napoli de Beşiktaş’ı yenerse bir üst tura çıkmayı garantileyecek. Napoli için çok önemli bir maç.”. Cümlelerini ihtiva etti.

Napoli‘nin sakatlıklarından bahseden ve oldukça önemli bir oyuncunun, karşılaşma da yer alamayacağını belirten İtalyan gazeteci: “Arkadiusz Milik çok iyi oynuyordu. Bir çok gol attı. Milik’ın sakatlığı Napoli için çok önemli ve hala onun yerine birini bulamadılar yada yeni bir oyun şekli. Gabbiadini kariyerine forvet değil kanat oyuncusu olarak başladı. Kanatlara gidip top almayı seviyor. Belki merkezden oynayabilmek için başka yol bulmalılar.” dedi.

İtalyan basınında Beşiktaş‘ın yer aldığını da ekleyen Giulianelli: “Hepimiz Beşiktaş’ın da diğer Türk takımları gibi tehlikeli olduğunu düşünüyoruz. Neden bilmiyorum ama İtalyan takımları Türk ekiplerine karşı oynamayı her zaman tehlikeli buluyor. Belki Türklerin asla pes etmemesi bunun sebebi olabilir. Napoli‘nin Beşiktaş’tan korkması gereken şey ise takımın tamamı. Çünkü Beşiktaş‘ın iyi yönü bir oyuncudan daha ziyade takım oyunu oynaması. Napoli bundan korkmalı.” ifadelerine yer verdi.

 Şenol Güneş’in Maç Öncesi Açıklamaları

806x378-senol-gunes-daha-fazla-tedbir-alacagiz-1476814667478-1

Bugün Napoli ile karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş, maç öncesinde Şenol Güneş ve Gökhan İnler aracılığı ile açıklamalar da bulundu…

Maç öncesinde basın mensupları ile beraber olan Gökhan İnler ve Şenol Güneş, kendilerine yöneltilen soruları cevaplandırdılar.

Zor bir takım ile mücadele edeceklerini belirten Şenol Güneş: “Hücum zenginliği olan bir takımla oynayacağız. İlk maçı burada ikinci maçı sahamızda oynayacağız. Buradan galibiyetle ayrılarak avantaj elde etmek istiyoruz. Zor bir maç olacağını biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının Gökhan İnler‘in sağlık durumu sorusuna da cevap veren Şenol Güneş: “Normal idmanlara başladı. Ara ara biraz ağrısı oluyor ama genel olarak iyi durumda. Tabii tam durumunu maçta göreceğiz. Şu anda performans olarak neler yapabileceğini bilmiyoruz. Yarın inşallah dostluk içerisinde bir maç olur. Bu yüzden toplantıya Gökhan ile geldim. Gökhan oynarsa, elinden geleni yapacaktır” dedi.

Şampiyonlar Ligi‘nde iyi bir performans ortaya koymak istediklerini de açıklayan teknik adam: “Şampiyonlar Ligi‘ndeki iki maçı da kazanabilirdik. Oyun olarak geride değildik. Napoli ile ne olacağını yarın göreceğiz. Ama oyununa baktığımızda, pozitif oynayan, önde basabilen bir takım. Biz de güzel futbol oynayan bir takımız. Bizim daha iyi oynayacağımızı düşünüyoruz. 3 puan sevindirici ama kaybettiğimiz zaman bile futbol adına iyi işler yapıyorsak bizim için sevindiricidir” cümlelerini ihtiva etti.

Beşiktaş-Napoli maçıJustin TV ile canlı izleyebilirsiniz.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-19.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose