JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-19.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-19.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-19.10.2016


Muslera’nın GS TV İle Röportajı

806x378-fernando-muslera-bu-kadar-kupa-kazanmayi-beklemiyordum-1476809467125

Muslera, Galatasaray‘ın kendi kariyerinde oldukça önemli bir yer kapladığını belirtti…

GS TV‘ye röportaj veren Uruguay asıllı Galatasaray‘ın file bekçisi Muslera, açıklamalarında hem kendisinden bahsetti hem de takım içerisinde bulunduğu durumdan, Galatasaray‘dan bahsetti.

Muslera futbol hayatına Wanderers kulübünde adım attığını belirtti ve “Galatasaray‘dan çok şey öğrendim. Çok büyük başarılar yaşadım. Kariyerimde çok önemli bir yer alacak.” açıklamalarında bulundu.

Futbol da kalecilerin de artık saha da en önemli unsurlar arasında yer aldığını söyleyen Muslera: “Günümüz futbolunda kaleci de oyun içinde olmak zorunda. Ben de elimden geldiği kadar bunu yapmaya çalışıyorum. Uzun yıllardır Galatasaray‘da oynuyorum. Çok önemli bir takımdayım. Bu sene çok iyi bir kadromuz var. Oynadığımız oyundan da inanılmaz zevk alıyorum. Oyun içinde kendinize güvendiğiniz anlar oluyor. Takım arkadaşlarım, taraftarımız ve camiamız bana bu güveni veriyor.” cümlelerine yer verdi.

Muslera, Galatasaray ile birlikte kupa kazanmanın mutluluğunu ve takımın bu başarısını da GS TV aracılığı ile bizlerle paylaştı: “İlk geldiğim gün buraya kupalar kazanmak için geldiğimi söylemiştim. Türkiye’nin en iyi takımına gelmiştim. Bu kadar kupa kazanmayı ben de beklemiyordum. 5 senedir buradayım. Altıncı sezonuma girdim. Kupalar kazanmaya devam ediyoruz. Takım arkadaşlarımın yardımıyla amacımı gerçekleştirmeye devam ediyorum. Bu da beni inanılmaz mutlu ediyor. 10 kupa da benim için çok özeldi. Hem takım için bir kupa kazanmış oluyorsunuz hem de kendi kariyerinize bir başarı daha ekliyorsunuz.”.

Galatasaray için, Şampiyonlar Ligi‘nin de son derece önemli olduğunu belirten Muslera, sarı kırmızılı taraftarı da unutmadı ve açıklamasına şöyle devam etti: “İnanılmaz bir atmosfer oluyor. Taraftarımız bizim için çok önemli. Bunun seviyesini tarif etmek imkansız. Bize ekstra motivasyon sağlıyorlar. Bütün oynadığım kulüpleri düşünüyorum da hayatımda böyle bir atmosfer görmedim. Onlar stadı doldurduğunda bir kişi değil 15 kişi fazla oynuyoruz. Devamlı bizimle olmaları lazım. Geçen sezon bizim de performansımız kaynaklı yanımızda olamadılar. Bu durum bizi de negatif etkiledi. Şimdi hep bizim yanımızdalar. Onlarla beraber olduğumuz zaman maçlara da daha iyi hazırlanıyoruz. Keşke Trabzonspor maçında 50 bin değil 100 bin kişi olabilse.”.

 Arsenal Bruma’nın Peşinde 

806x378-arsenal-bruma-icin-geliyor-1476860676221

Bruma İngiltere Ekibini etkilemeye devam ediyor. En son kırmızı şeytanlar ile birlikte ismi anılan Portekiz asıllı yıldız, şu an da diğer başka bir önemli İngiltere takımı olan Arsenal ile gündeme geldi…

Basın da yer alan habere göre İngiltere ekibi içerisinde yer alan güçlü takımlardan Arsenal‘in, Ocak ayında Galatasaray‘a teklif göndereceği belirtildi.

Bruma‘yı takibe alan scoutların Arsenal‘a olumlu raporlar verdiği de basında yer alan bilgiler arasında bulundu. Bakalım sarı kırmızılı ekip, bu teklif için nasıl bir yanıt verecek.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-19.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose