JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.10.2016


Dick Advocaat Manchester Maçında İddialı!

806x378-robin-van-persie-ucakta-dizi-izliyordum-ve-ne-oldugunu-bilmiyordum-1476907193033

Dick Advocaat, Manchester United maçı öncesinde açıklamalar da bulundu ve yarın oynanacak olan maçı iple çektiğini belirtti…

Fenerbahçe çalıştırıcı ismi Dick Advocaat, uzun bir yolculuğun ardından Manchester United‘a ulaştı ve genç, güçlü bir takım olarak hiçbir bahanelerinin olmadıklarını belirtti.

Old Trafford Stadı‘nda basın mensupları ile bir araya gelen Dick Advocaat, kırmızı şeytanlar ile karşılaşacakları maç adına ve Fenerbahçe adına değerlendirmeler de bulundu.

Fenerbahçe ekibini taşıyan uçağın kokpit camına çarpan kuştan dolayı Budapeşte Havalima’nına zorunlu iniş yaptıklarından bahseden Dick Advocaat, uzun bir gün yaşadıklarını ifade etti: “13 saatlik bir yolculukla buraya geldik. Biz genç ve güçlüyüz. Bu anlamda hiçbir bahanemiz yok. Bizim kaybedeceğimiz hiçbir şey yok. Hepimiz rakibimizin kadrosunun ne kadar kaliteli olduğunu biliyoruz. Yarın oynayacağımız maçı iple çekiyorum.”.

Manchester United ile karşılaşmak için doğru bir zaman mı” şeklinde yöneltilen soruya teknik adamın cevabı: “Belki herkes son maçlarıyla ilgili negatif konuşuyor. Bence harika bir maçtı. Üst seviyede mücadele vardı. İzleyenler için belki böyle değildi ama teknik direktör gözüyle baktığınızda taktik mücadelesi çok üst düzeyde bir maçtı.” oldu.

Dick Advocaat, kırmızı şeytanların Fenerbahçe karşısında daha farklı bir kadro ile çıkacağını belirtti ve aynı zaman da son iki maç karşısında beraber kaldıklarını da ihtiva ederek, tek hedefin galibiyet olduğunun sinyallerini verdi.

Manchester United ekibinin son derece güçlü bir kadrosunun olduğunu ve yetenekli bir kadrodan meydana geldiklerini ihtiva eden teknik adam: “Her bireysel yetenekten tam anlamıyla yararlanabilmesi için zaman gerekiyor. Mourinho gittiği her kulüpte kupa kazanmış bir teknik direktör.” dedi.

Manchester United- Fenerbahçe karşılaşmasını Justin TV ile ücretsiz olarak canlı izleyebilirsiniz.

Van Perise’nin Kuş Kazası İle İlgili Güldüren Yorumu

806x378-robin-van-persie-ucakta-dizi-izliyordum-ve-ne-oldugunu-bilmiyordum-1476907193033

Fenerbahçe kafilesini taşıyan uçağın kokpit camına çarpan kuş nedeni ile zorunlu iniş yapmak durumun da kaldıklarını dile getiren Dick Advocaat‘dan sonra Van Persie‘ye durum ile ilgili bir kaç soru sorulunca, Hollandalı yıldızın cevabı: ”Dizi izliyordum ne olduğunu anlamadım.” oldu…

Hollanda asıllı yıldızın başlarına gelen ufak kaza ile ilgili açıklaması şöyle oldu: “Sabah 10’dan beri yoldayız. 13 saatlik bir yolculuk oldu bizim için. Uçakta dizi izliyordum ve ne olduğunu bilmiyordum. Tercümanımız söyleyene kadar uçağa kuşların çarptığından haberim yoktu. Bir anda inişe geçtik. Ama iyiyiz şu anda.”.

Eski takımı ile karşı karşıya gelecek olan Van Persie’ye önemli bir soru yöneltilince, yıldız oyuncunun verdiği cevap: “Ben İngiltere‘de büyüdüm. Burada çok fazla şey yaşadım. Burada geçirdiğim yıllardan gurur duyuyorum. Burada geçirdiğim 11 yıldan gurur duyuyorum. Çocuklarım İngiltere’de doğru, onlarla İngilizce konuşuyoruz.” oldu.

Fenerbahçe içerisinde ki performansı adına da birkaç cümle ihtiva etmeyi ihmal etmeyen Van Persie: “Gazeteleri, sosyal medyayı günlük takip etmiyorum. Bunu yaparsam, bana faydası olacağını düşünmüyorum. Ben elimden geleni yapacağım. Bazı insanlar beğenir, bazıları beğenmez. Bizim hayatımız böyle. Yarın iyi bir dengeyi bulmam gerekli. Buraya dönmenin keyfini yaşarken, işimi de yapmalıyım. Fenerbahçe için her şeyimi veriyorum” dedi.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-20.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose