JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.10.2016


Jose Mourinho’nun Maç Sonrası Açıklamaları

806x378-mourinhodan-fenerbahce-aciklamasi-1476999307210

Manchester United bozgunundan hemen sonra başarılı teknik adam Jose Mourinho bazı açıklamalar da bulundu…

Fenerbahçe‘nin maç içerisinde ki performansını değerlendiren başarılı teknik adam, savunma da karşı tarafın iyi olduklarını dile getirdi: “Fenerbahçe iyi bir defansif planla geldi. İki stoperin fizik olarak da güçlü olduğunu biliyorduk ama ilk golü attıktan sonra oyun bizim için açıldı. Sonrasında da devamı geldi.”.

Zorya da sadece bir puana sahip onlar da güzel maçlar oynayabilir. Grupta hiçbir şey garanti değil. Fenerbahçe ile bir maçımız daha olacak. Fener evinde iki maç oynayacak. Dolayısıyla F.Bahçe‘nin fikstür avantajı var.”.

 Dick Advocaat’dan Mağlubiyet Sonrası Oyuncuları Suçlama

806x378-advocaat-sucu-oyuncularina-atti-1476999807047

4-1’lik Manchester United maçına damga vuran ”istifa” sesleri, teknik adam Dick Advocaat‘i telaşlandırırken. Hollandalı çalıştırıcının maç sonrası yaptığı açıklamalar da suçu, takım oyuncularına atmasına neden oldu…

İşte teknik adamın maç sonrası sunduğu açıklamaların tam metinleri:

“30 dakikalık bölümde görüntü fena değildi. İlk 30 dakikada maç dengede gitti, Manchester United daha fazla topa sahipti ama fazla pozisyon üretemediler. Manchester United‘a karşı böyle goller yiyorsanız sonuç bu olur. İki ucuz penaltıyla geriye düştük. Üçüncü golde de hatamız var. Kendi işimizi zorlaştırdık. Üçüncü golde Pogba iyi vurdu ama topu biz verdik. Dördüncü golde maç bitti. Tek iyi bir şey var Robin 4-1 yapan golü attı. Yarın takımımızla her konu hakkında konuşmamız gerekiyor”.

Cuma günü oyuncularının neden bu kadar kötü oynadıkları hakkında kendilerine soru soracağını belirten Hollandalı oyuncu, tabiri caizse suçu sadece öğrencilerinde aradı: “Belki yarın (Cuma) oyuncularımızın kendi aralarında ve benimle konuşmaları iyi olacaktır. Normalde hep ben konuşuyorum, bazı oyuncuları görüyorum geçen sezon iyi durumdaymışlar ama bu sezon yeterince iyi değiller. Bunun sebebini bilmek istiyorum. Kaybedecek bir şeyimiz yoktu, oyuncuların takım halinde kalitelerini gösterecek fırsatları vardı. yarın neler olacağını görmek istiyorum. Onların benim yerime konuşması faydalı olacaktır”.

Kalelerinde gördükleri 3 golün kadro farkından kaynaklanmadığını belirten Dick Advocaat: “Yediğimiz 3 golün kadroyla alakası yok. Tamamen bireysel hatalardan bu golleri yedik” dedi.

Grup içerisinde ümitlerinin sürdüklerini dile getiren Hollandalı çalıştırıcı: “Daha öncesinde ilk sıradaydık şimdi üçüncüydük. Belki haftaya, ikinci olabiliriz. Hala üç maçımız var ve iki maçı kendi sahamızda oynayacağız. Hala grup her şeye açık. Burada kaybetmek utanılacak bir şey değil ama nasıl olduğu problem” cümlelerini ihtiva etti.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-21.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose