JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-21.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-21.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-21.10.2016


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fikret Orman’ı Ve Beşiktaş’ı Tebrik Etti

806x378-erdogandan-tarihi-zafere-kutlama-1476978552344

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş‘ı Napoli zaferi sonrası tebrik eden isimler arasındaydı…

Beşiktaş‘ın Başkanı Fikret Orman ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarihi zafer için Fikret Orman‘ı ve Beşiktaş‘ı tebrik etti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen İzmir ve Kocaeli Şehir Hastaneleri Proje Finansman Töreni’ne katılan isimler arasında olan Fikret Orman ve Recep Tayyip Erdoğan, düzenlenen program sonun da bir araya geldiler. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fikret Orman‘ı tebrik etti.

Olcay Şahan’ın Babasından İddialı Cümleler: ”Beşiktaş Bu Senede Şampiyon”

806x378-olcayin-babasindan-bomba-yorum-1476954981384

Olcay Şahan‘ın babasından iddialı cümleler. ”Beşiktaş lig de bu sene şampiyon olacak.”…

Beşiktaş‘ın Napoli karşısında aldığı 3-2’lik galibiyet sonrasında açıklamalar da bulunan isimler arasında olan Olcay Şahan’ın babası, maçı ”Beşiktaş Deniz Kartalları” arasında izledi.

Napoli maçından sonra, Beşiktaş’ın bu sene de lig de şampiyon olacağını ve sarı kırmızılı ekip dışında hiçbir takımın Kara Kartal’ı zorlamayacağını belirtti.

Olcay Şahan‘ın sağlık durumundan bahseden ve maçtan önce 2 litre serum, 3 gün de antibiyotik kullandığını belirten baba: “Hasta, bitkin ve serum yediği için Kayserispor maçı kadrosuna alınmadı. Hocası tarafından kadroya bunun için alınmadı ama şimdi her şey yolunda. Napoli maçında yeniden kadroya alındı” dedi.

Olcay Şahan‘ın milli takım formasını yeniden kapmak istediğini de ekleyen baba, oğlunun çok çalıştığını ve toparlanmak için elinden geleni yaptığını da ihtiva etti.

UEFA Şampiyonlar Ligi‘nin en önemli galibiyetleri arasında yer alan Napoli maçını tekrar tekrar açıklamasında yer ettiren baba, 3-2’lik galibiyeti, Beşiktaş’ın eze eze sağladığını da ekledi.

Beşiktaş Kasasını Doldurdu

806x378-besiktasin-kasasina-5-milyon-tl-1476952562519

Napoli galibiyeti sonrasında puan hanesine bir üç puan daha ekleyerek toplam da 5 puanı gören Siyah Beyazlı ekip, puanları topladığı gibi aynı zaman da kasasını da doldurdu…

3-2’lik oldukça önemli bir galibiyet alarak, grupta 6 puanlık Napoli‘nin ardında ikinci sıraya tutunan Beşiktaş, kasasını da güçlendirdi.

Siyah Beyazlıların Napoli galibiyeti sonrasında 5 Milyon TL’lik bir değeri kasalarına ekledikleri belirtildi.

Sao Paolo Stadı‘nu, Napoli‘ye cehennem eden Kara Kartal, aynı zaman da Napoli‘nin Şampiyonlar Ligi adına evinde aldıkları ilk yenilgiye de sebep oldu.

Devler Ligi‘nde en sonra Manchester United ile karşılaştıkları maçtan galip bir şekil de ayrılan Kara Kartal, uzun bir aradan sonra İtalyan Takımları karşısında çıktığı 12. maçta 3 puanı hanesine yazdırdı.

Beşiktaş Antalyaspor Maçı Hazırlıklarına Devam Ediyor

806x378-italyan-gazeteciden-besiktas-yorumu-1476816884568

Beşiktaş Süper Lig‘in 8. hafta maçı olacak olan Antalyaspor mücadelesi için hazırlıklarına başladı…

Lig de 2. sıra da yer alan siyah beyazlı ekip, mutlak galibiyet ile baktıkları Antalyaspor maçı adına çalışmalarına başladı. Kondisyon ve taktik ağırlıklı olarak başladıkları idmanı her zaman ki gibi çift kale maç ile bitiren Kara Kartal bugün 18.00 de antrenmanlarına devam edecek.

Antalyaspor-Beşiktaş maçıJustin TV içerisinden saat 19.00’da canlı izleyebilirsiniz.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-21.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose