JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.10.2016


Emenike’nin Fenerbahçe Hüviyeti Fiilen Sona Erdi

806x378-emenikeden-sok-tavir-1477118491755

Fenerbahçe‘nin Manchester United karşısında aldığı hezimetten sonra, takım içerisinde ki kötü tablolar, gittikçe kendisini daha da belli etmeye başladı…

Fenerbahçe‘nin güvendiği transfer adayları arasında olan Emenike, kırmızı şeytanların karşısında hezimete uğradıktan hemen sonra İnstagram hesabından, Fenerbahçe‘ye ait olan tüm fotoğrafları sildi ve ”Fenerbahçe oyuncusu” olan yazıyı da kaldırdı. Olayın sadece akıbeti bu şekil de belli olurken, asıl neden tam olarak belirlenemedi ve Aziz Yıldırım tarafından oyuncu kadro dışı bırakıldı.

Aziz Yıldırım: ”Görevimin Başındayım!”

806x378-fenerbahce-baskani-aziz-yildirim-esti-gurledi-1477125234847

Fenerbahçe başkanı Yıldırım, gündeme dair sert açıklamalar da bulundu… 

Divan Kurulu’nda açıklama yapan Aziz Yıldırım, gündeme dair eleştiriler getirdi.

Yargıtay kararını verene kadar istifa etmeyi düşünmediğini ve de kulübün başında olacağını belirten Yıldırım, kesinkes konuştu.

İstifa etmesinin gerekli olduğunu belirten Ali Şen’e de eleştiri mahiyetinde bir açıklama yapan Aziz Yıldırım ise sert dil ile konuştu.

Aziz Yıldırım‘ın açıklamasının tam olarak metni şöyle:

“İngiltere’de bağıranlar, Almanya’dan gelen ve daha önce bilet vermediğim insanlar. İstersem biletlerini keserim. Yargıtay kararından sonra bırakacağımı söylemiştim. Her başarısız sonuç sonrası medyada ‘istifa etsinler’ habri çıkıyor. Sokaktaki 3 tane şerefsiz ve ahlaksız beni kulüpten gönderemez. Beni Yargıtay kararı sonrası buradaki üyeler gönderebilir. Ben hala tedirginim. Yargıtay kararının net olarak çıkması lazım. Bu dava Fenerbahçe için çok önemlidir. 2-3 tane TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Seçimle geldik, seçimle gideriz. Aday olursak seçersiniz, aday olmazsak seçmezsiniz. Aziz Yıldırım aday olmasın diyemezsiniz. Ali Şen’e söylüyorum. Biz seçimle geldik, seçimle gideriz. Bana aday olmasın diyorlar. Cumhurbaşkanı’na da aday olma diyebilir misiniz?”.

”Ben Yargıtay kararından sonra gideceğim diye deklare ettim ama şerefsiz ahlaksızlar beni göndermek için uğraşıyor. Onursal başkan olmaya ihtiyacım yok, kulübün kapısında bekçi bile olurum. Şerefsiz ahlaksızlar, her gece programlarda beni konuşuyor. Benim onursal başkanlık işim yok, Başım belada, derdim yargıtay. TV’de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar.”.

FETÖ‘cü patronlor, bu FETÖ‘cüleri TV’ye çıkaramazlar. FETÖ‘nün bankasından para alıp yalı alanlar hesap vermeli. FETÖ‘cu bankalardan para alıp gidip yalı alanlar, orada duramazlar. Tutulamazlar. Adam içiyor kafayı bulmuş çıkıp televizyonda konuşuyor. 2-3 TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Bundan sonra onları sokakta gezdirmem. Bak buradan söylüyorum. Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek!”.

”Çaycı müdür oldu, şoför müdür oldu. Şimdi bize sallıyorlar. Bakın söylüyorum gördüğüm her yerde peşlerine düşerim. Bu devlete bu kanallar ne kadar vergi ödüyor? Bizim üzerimizden konuşup kazanıp bize sallayamazlar.”.

”Başkan adayı olan çıksın erkek gibi adayım desin. Araya insan sokarak söylemesinler. Ben yargıtayın kararı Fenerbahçe lehine çıkmadan ayrılmam. Beni anca siz divan üyeleri gönderirsiniz. Biz geldiğimizde Ali Şen vardı. Çıktık aday olduk. Burası Fenerbahçe Cumhuriyeti‘dir. Herkes bunu böyle bilsin. Her gün davalara gidiyorum. Benim başım belada. Gözümde onursal başkanlık falan yok kardeşim. Ben gittiğim zaman ceketimi alır giderim. Bizler çekip gideceğiz diyince çeker gideriz. Bazıları gibi çökmeyiz. Ben yargıtayın kararı Fenerbahçe lehine çıkmadan ayrılmam. Beni anca siz divan üyeleri gönderirsiniz.”.

”Başarı diyorlar. Geldiğimde kulübün hiçbir şeyi yoktu. Şimdi her yerde araziler aldık kulübe. Geldiğim gün bu kulübün bir metrekare arazisi yoktu. 500 dönüm arazi aldım. Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlar 13-14 yıl şampiyon olamadı. Fenerbahçe en az 3 yılda bir şampiyon oluyor.”.

”Futbol takımı iyi değil diye bilir miyiz? Hoca da çok iyi, bunu söylüyorum. Herkes bu takım çok iyi diyordu. Bakın size gerçeği söyleyeyim size… Türk futbol takımlarının Avrupa’da başarıları hep tesadüf olacak, devamlı başarı olmayacak. Takım şuan evet başarısız. Ama bakın söylüyorum hocamız çok iyi.
Futbol takımı iyi değil diye bilir miyiz? Hoca da çok iyi, bunu söylüyorum. Herkes bu takım çok iyi diyordu. Fenerbahçe baskette ve voleybolda Avrupa’da marka, neden? Baskette bütçe 26 milyon Euro. Efes ve Daçka‘da iyi bütçeli.”.

Fenerbahçe bu 26 milyonluk bütçeyi bozmazsa her sene Final-Four’da. Bayan baskette de 6-7 milyonluk bütçe var. MANU maçında ikinci golü atan 38 milyon poundluk transfer. Pogba 100 milyon. Basının şişirmesi yüzünden futbol ileri gitmiyor. Chelsea Kennedy‘yi 9 milyona aldı Brezilya’dan. Biz alamadık. Biz alsak basın para sokağa gitti diye yazacak. Fenerbahçe‘ye biz 8 milyona oyuncu alınca ayağa kalkıyor medya. Bu para verilir mi diye…

‘Bundan sonra bana sallayan herkesle hesaplaşacağım. Hukuksal olarak, başka türlü. Bizim de ailemiz var. Baskete karışmıyormuşum. Obra‘yı ben getirmedim mi? Transfer yapılırken bana sorulmuyor mu? Obra‘ya sallayacak durumda medya. Beni karalayan herkesle hesaplaşacağım. Hukuk önünde ya da başka türlü.”.

”Ben de ana baba çocuğuyum. Sinirlerim çok gerilmiş durumda. Benim hayatım Fenerbahçe. Öyle birileri gibi gelip burada cebimi doldurup gitmem. Yargıtay kararı sonrası size karşı yüzüm varsa aday olurum. Kim varsa aday olsun. Ben hayatımı ortaya koydum. Bundan sonra medya patronlarını anlatacağım. Adamın biri diyor ki ben seni tanırım. Lan sen seni vuranı polise adını söyleyemedin, siz bu kadar şerefsizsiniz. Siz kendinizi evinizin önünde vuranları polise söyleyemeyecek kadar şerefsizsiniz.”.

Oyuncular iyi çocuklar, bir uyuşmazlık var, bunu aşarız. Bunlar Fenerbahçe‘yi parçalamak istiyorlar. Türkiye’nin yaşamasında yine Fenerbahçe‘nin payı varsa, yoksa bu ülke bitmişti. Fenerbahçe‘ye zarar verdiğimizi hissettiğimiz anda bırakır gideriz. Yargıtay’ın kararı olumlu olsa, bunu bilsem şerefsizim bırakırım. Ama böyle yaparlarsa yine aday olurum, bırakmam. Bilsem ki Yargıtay kararında sorun çıkmayacak şerefsizim şimdi bırakır giderim. Ama güvenemiyorum, tedirginim.

‘Artık başkanlıktan zevk almıyorum, artık bu iş eziyet. Çekilecek dert değil. Samimi düşüncem. Bir de hakaret üstüne hakaret. Futbol takımı toparlanacak, buna inanın. Ama Avrupa ile arada uçurum var. Bunu oturup herkes konuşmalı. Oyuncular iyi çocuklar, bir uyuşmazlık var, bunu aşarız. Bunlar Fenerbahçe‘yi parçalamak istiyorlar. Futbolun bütçesi 300-500 milyon olursa Avrupa’da başarı tesadüf olmaz. Bu sadece Fenerbahçe için değil, herkes için böyle.”.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-22.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose