JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.10.2016


Şenol Güneş Maç Sonrasında Açıklamalarda Bulundu

806x378-riza-bunu-cok-yapiyor-1477250925437

Siyah Beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş, maç sonrası açıklamalar da bulundu…

İlk olarak Caner‘in durumu hakkında açıklama yapan teknik adam: “Şampiyonlar Ligi sonrası motive olmak zor oldu maça. Antalya‘nın oynadığı oyun puanla eşdeğer değildi. Oyun temposu ve akıcılığı olarak bizi kesmeye çalıştılar. Caner‘in sakatlanmasına çok üzüldük. Beck, Necip ve Caner‘i dinlendirmek istedim. Normalde oyuna almayı düşünmüyordum ama oyun gidişatına göre almak durumda kaldım. Takım adına 3 puan sevindirici. Goller kaçırdık. Organzizasyon olarak gayet iyiydik. Aboubakar oyunun başından sonuna kadar maçın içinde kalmayı başardı.” dedi.

Rıza Çalımbay‘ın hakemlere yüklenmesi ile ilgili olarak da konuşan Şenol Güneş: “Rıza bunu çok yapıyor. Hem alttan alıyor hem sitem ediyor. Bir şeyler söylemeye çalışıyor. O tür pozisyonlarda bizim aleyhimize kaç hareket vardı? ‘Faul değil’ demiyorum. Motivasyonun, inancın ve direncin karşısında yediği gol bana göre sinir sistemini bozdu. Maçı bir daha izlesin. Hakem nasıl maç yönetti görsün.” cümlelerini ihtiva etti.

Son olarak maç içerisinde ki pas tercihlerinin ne kadar değerli olduğunu da dile getiren teknik adam: “Pas yüzdesi pas seçimleri önemli. Topla oynamayı çok seven üretken oyuncularımız var. Biz 6 oyuncuyla yeniden çalışmaya başladık. Bir çok kulvarda oynuyoruz. Ona göre sahaya diziliyoruz. Eksi ve artılarımız var. 10 kişi kalan takımın sahamıza gelmemesi lazım, ama geldi. Yakaladığımız pozisyonlar ve kaçırdıklarımız var. Hoş görülü olabilir oyuncular iyi niyetli olabilir ama takım olarak oynamamız gerekiyor” cümlelerini ihtiva etti.

Şenol Güneş Tarih Yazdı 

806x378-besiktasta-senol-gunes-tarih-yazdi-1477290584465

12 sezon sonra Beşiktaş ligde ki en iyi çıkışını yaptı. Şenol Güneş‘in liderliğinde ki Kara Kartal, en iddialı sezonunu bu yıl geçiriyor…

Şenol Güneş ile birlikte 12 sene sonunda sezon adına harika bir çıkış yapan Beşiktaş, Antalyaspor maçı karşısında aldığı galibiyet ile adeta şahlandı. En son 2003-2004 sezonun da ilk 8 haftayı 7 galibiyet ve 1 beraberlik ile geçiren Lucescu‘nun ardından 6 galibiyet ve 2 beraberlik ile Şenol Güneş liste de ikinci sıra da yerini aldı. Elde ettiği başarının ardından  açıklama yapan ve kazandıkları için mutlu olduğunu belirten Şenol Güneş: “Şampiyonlar Ligi sonrası rakibimizin motivasyonunun üst seviyede olacağını biliyorduk. Kaliteli oyuncuları var ve oldukları yer ile oynadıkları futbol birbirini tutmuyor. Dirençlerini kırmaya çalıştık ama pas ve hücum yönünde bizi zorladılar. Sonunda ise maçı hak eden takım olarak 3-0’lık bir galibiyet aldık.” dedi.

Maçın en dikkat çeken ismi olan Aboubakar hakkında da açıklamasını dile getiren Güneş: “Buradan sağ salim çıkmamız önemliydi ama Caner sakatlandı. Hiç beklenmedik bir pozisyonda sakatlandı ve çok üzüldük. Umarım en kısa zamanda toparlar. Kazanmak ve kaybetmek futbolun içinde var ama sağlık daha önemli. İkinci yarı çok pozisyon kaçırdık. Ancak sonuçta oyuncularımın hepsini tebrik ediyorum. Aboubakar‘la ilgili olarak ise onun performansına nereden baktığınız önemli. Gol attı, gol de kaçırdı. Önemli olan verilen görevi yapması. Bu konuda da hep oyun içinde aktif kalmaya çalıştı.”. dedi.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose