JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.10.2016


Felipe Melo’dan İnter İddialarına Cevap

felipe-melo-internazionale_1rg70iltn4rpf12tshaldhdeym

Galatasaray‘ın eski oyuncularından olan ve taraftarlar adına efsaneleşen Felipe Melo, kendi adına ”İnter‘den ayrılacağı” iddialarına cevap verdi…

Galatasaray‘ın eski oyuncuları arasında olan, taraftarlar adına ölümsüzleşen Felipe Melo, İnter‘den ayrılacağı iddialarına kendi dili ile cevap verdi.

Brezilya asıllı oyuncunun, İnter‘den ayrılıp Flamengo‘ya gideceği yönün de birçok haber, asılsız olarak medya da yerini alırken, eski sarı kırmızılı isim iddialara yanıt vermeyi ihmal etmedi.

Brezilya‘yı yakından takip eden Gustavo De Souza gazetesi, Felipo Melo‘nun Flamengo‘ya gideceği yönünde olan asılsız iddiaları yalanladı ve açıklama yaptı: ”Yazılanların aksine Melo Flamengo ile herhangi bir görüşme ya da ön anlaşma yapmadı”. Felipe Melo ise sosyal medya da bu açıklamayı retweet yaparak, tepkisini gösterdi.

Eren Derdiyok Yasin Öztekin’in İlk 11 De Olmasını İstedi

eren-derdiyok-galatasaray-8714678125

Sarı kırmızılı ekibin, bu sene ki en golcü ismi olan Eren Derdiyok, Yasin Öztekin‘in ilk 11 de yer almasını istedi…

Sarı kırmızılı ekibin golcü ismi Eren Derdiyok, ilk 11 de Yasin Öztekin‘in yer almasını istedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in teknik direktör Jan Olde Riekerink‘i ziyaret etmesi üzerine keyfi yerine gelen Hollandalı çalıştırıcı, oyuncuları ile de buluştu. Trabzonspor maçını bir de oyuncuları ile birlikte beraber izlemeyi tercih eden Jan Olde Riekerink, oyuncularından fikirlerini direkt olarak söylemesini istedi ve herhangi bir çekinme yaşamamalarını bildirdi.

Bunun üzerine ilk söz alan isim olan Sneijder, maç geneline baktığımız da kendisinin düşük bir performans sergilediğini kabul etti. Aynı zaman da maçtan önce kendisini iyi hissettiğini fakat ilerleyen süreçler de oyundan düştüğünü ekledi.

Hollandalı yıldızın ardından açıklamalarına devam eden isimler sırası ile Podolski, Selçuk İnan, Cavana, Semih oldu. Açıklama yapan her isim de öz eleştirilerini teknik adama sundular ve durumun aleyhlerinde ihya olmalarının, takım adına kötü olduklarını belirttiler.

Riekerink de konu ile ilgili öz eleştiri yapmayı ihmal etmedi. Özellikle her bir ağızdan kendisine sunulan oyuncu değişikliği konusunun altını çizen başarılı çalıştırıcı, bu durumu herkesin ihtiva etmesine parmak bastı, daha dikkatli olacağının sözünü verdi.

Jan Olde Riekerink Trabzonspor Maçı Analizlerine Devam Ediyor

galatasaray-trabzonspor_2ef70_800

Trabzonspor maçı karşısında yenilgi alan taraf olan Galatasaray, yenilginin nedenlerini araştırmaya devam ediyor. Jan Olde Riekerink, durum ile bizzat ilgilenen isim olurken, maç görüntülerini tekrar tekrar izliyor…

Trabzonspor karşısında aldığı yenilgi sonrasında, neden yenilgi aldıklarını araştıran Jan Olde Riekerink, ince eleyip sık dokuyor. Teknik adam, maç görüntülerini tekrar tekrar başa sarıp izliyor. Şu ana kadar araştırma yapan teknik adamın en çok Podolski ve Sneijder‘in kötü performansları üzerinde konuştuğu bildirildi.

Fiziki açıdan her iki ismi de eleştiren teknik adam, bu özellikleri açısından takımın gerilediğini belirtti. Hafta sonu Adanaspor ile deplasman da karşılaşması beklenen sarı kırmızılı ekipte, iki yıldız isimden bir tanesi kulübeye çekilecek. Ancak şu an için teknik adamın aklında bir tercih yok.

Adanaspor-Galatasaray maçıJustin TV içerisinden canlı izleyebilirsiniz.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-25.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose