JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.10.2016


Fabio Bilica Nafaka Borcu Nedeni İle Tutuklandı

806x378-fabio-bilica-tutuklandi-1477381623260

Bir dönem Fenerbahçe ve Sivasspor formalarını giyen Fabio Bilica, nafaka borcu nedeni ile tutuklandı…

”Yine Bilica Yine Olay” başlığı ile Brezilya basınında yer alan Fabio Bilica 17 bin dolar değerinde ki nafakasını ödemediği için tutuklandı. Tutanak içerisinde bu vukuattan daha önce de meydana gelen olaylar ihtiva edildi. Tecavüz, adam yaralama gibi suçlamalar da, oyuncu ile birlikte yerini aldı.

Daha önce de yine böyle bir olay nedeni ile tutuklanan Fabio Bilica, eski eşine nafaka borcunu ödememesi üzerine yardım kampanyası ile tutuklanmaya alınmıştı. Fabio Bilica, nafaka parasını ödemiş ve serbest bırakılmıştı. Yeniden aynı şekil de parasını ödeyen Fabio Bilica, yeniden serbest bırakıldı.

O dönem konu ile ilgili bir açıklama ihtiva eden oyuncunun menajeri: “Daha önce mahkemeden uyarı aldık. Biz gerekli ödemeleri yaptık. Ceza almamamız gerekiyordu. Avukatları bekliyoruz. Ödemeleri yaptığına dair belgeleri getirecekler. Şu an bekleme sürecindeyiz”.

Fenerbahçe’den On Numara Transfer Planı!

632x314-fbahceden-10-numara-plan-batalla-1477432551067

Sarı Lacivertli ekip, Bursa ile takas görüşmeleri için masaya oturacak. Eski Bursa golcüsü Fernandao‘yu geri takımına kazanmak isteyen Bursaspor ile antlaşma yapacak olan Fenerbahçe, Fernandao karşısında Batalla‘yı isteyecek…

Devre arasında takımların transfer planları gündem de yerini alırken, sarı lacivertli takım son zamanlar da Fabregas ve Ben Arfa ile anılır oldu. Şimdi ise çok daha farklı bir isim ile gündeme gelen Fenerbahçe, daha uygun antlaşmalar çerçevesinde masaya oturacak. Bursa’nın oyun kurucu ismi Batalla‘yı takımına eklemek isteyen ve eksik bölgesini kapatmak isteyen sarı lacivertli ekip, Fernandao‘ya bedel olarak bu teklife oturacak. Fernandao‘yu geri isteyen Bursaspor‘a karşılık olarak Batalla‘ya göz diken Fenerbahçe, oyun kurucu bölgesini doldurmanın peşinde.

Fenerbahçe eğer antlaşmayı Bursa’ya kabul ettirebilirse, Fernandao Bursa‘ya, Batalla ise Fenerbahçe‘ye geçiş yapacak. Buna ek olarak da Fenerbahçe devre arasında Batalla‘nın dışında bir sürpriz ismi daha formalarına dahil etmek istiyor. Özellikle de golcü isim konusunda eksiklik olduğu göze çarparken, takım tarafından bu bölge için de oldukça önemli çalışmaların olduğu bildirildi.

Fenerbahçeli Oyıncular Toplandılar

632x314-cikip-erkek-gibi-oynayacagiz-1477422664780

Fenerbahçeli oyuncular bir araya geldi ve aralarında ciddi bir toplantı gerçekleştirdiler…

Konya zaferinin ardından maç adına yorumlar ve eleştiriler devam etse de, Fenerbahçe cephesi bu maçın tamamen ”emek” karşılığı olduğunu savunuyorlar. Bazı isimler ise galibiyet arkasında oyuncuların kendi aralarında toplanmalarının varlığına işaret ediyor.

Kırmızı şeytanlar karşısında bozguna uğrayan Fenerbahçe de Dick Advocaat tarafından alınan karara göre ”Oyuncular kendi aralarında toplanmalı” sözünü gerçekleştiren Fenerbahçeli oyuncular, Konya maçı öncesinde bir araya geldiler. Her bir oyuncu düşüncelerini paylaşırken, öz eleştirilerini yapmayı da ihmal etmediler. Konyaspor karşısında 1-0 galip gelen Fenerbahçe, galibiyeti ise bu konuşmaya bağladılar.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose