JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.10.2016


Caner Erkin’in Alternatifi Gökhan Töre Olacak

806x378-besiktasta-gokhan-tore-operasyonu-1477430845548

İnter‘den büyük umutlar eşliğinde takım renklerine katılan Caner Erkin‘in sakatlanması üzerine, siyah beyazlı ekip yeni bir B planını devreye sokmaya hazırlandı. West Ham‘a kiralık olarak gönderilen Gökhan Töre için harekete geçen Beşiktaş, transfer haberini gündeme getirdi. 

Beşiktaş‘a İnter‘den büyük umutlar ile transfer edilen Caner Erkin, oldukça iyi performanslar sergiliyordu fakat Antalyaspor maçında yaşanan sakatlanma olayı nedeni ile tüm umutlar baltalandı. Aşil tendonunun kopması nedeni ile acil bir şekil de direkt olarak ameliyata alınan Caner Erkin‘in girdiği operasyon başarılı geçti. Taraftar sakatlık haberini alınca oldukça üzüldüğünü bildirirken, teknik heyet ise sakatlığın yerini doldurmak için harekete geçti.

Sezonun geri kalanını tek sol bek ile geçirmeyi göze alamayan Beşiktaş, Adriano ile geçici olarak sol bek problemini peçeleyecek fakat ilerleyen zamanlar da daha uzun süreçli bir çözüm için transfer düğmesine de basacak. Şenol Güneş‘in isteğine göre West Ham‘a kiralık olarak gönderilen Gökhan Töre’nin yeniden siyah beyazlı formayı giymesi için ön çalışmalara başlanıldı.

Caner Erkin‘in sakatlanması üzerine transfer hareketinde ismi oldukça fazla bir şekil de zikredilen Gökhan Töre de, eski takımına dönmek için can atıyor. Bilic‘in isteği üzerine West Ham‘a kiralık olarak transfer olan Töre malesef istediği performansı takım da gösteremedi ve hem taraftar ile hem de oyuncular ile aralarında sorun çıkınca Töre, sezon sonunu bile beklemek istemediğini dile getirdi.

Gökhan Töre‘nin takıma yeniden eklenmesi üzerine Brezilyalı oyuncu Adriano, sol bek de görev alacak. Töre ise Quaresma ile birlikte değişmeli olarak kanatlar da yer alacak. Savunma hattında ise muhteşem işler başaran Tosic-Marcelo ikilisinin bozulmaması gerektiğini savunan Şenol Güneş, şimdilik bu bölge ile ilgili herhangi bir plan düşünmedi.

Tolgay Arslan’ın Performansı Göz Dolduruyor

s-1c3a1bccc0f03e67dc33142c80efdaefb0d6d469

Beşiktaş ekibinin yetenekli orta sahası olarak bilinen Tolgay Arslan, Şenol Güneş‘in en çok güvendiği isimler olarak yerini alıyor. Her maç daha da gelişen Tolgay Arslan, eski formuna kavuşmak üzere…

Geçtiğimiz sezon sakatlanan ve uzun bir süre yeşil sahalardan uzak kalan Tolgay Arslan; Napoli, Antalyaspor karşılaşmalarında son derece başarılı bir performans sergiledi ve bu sezonun en iyileri arasında anılmaya da hak kazandı.

Geçtiğimiz sezon sakatlanan ve 6 ay süre ile sahalardan uzak kalan yetenekli orta saha oyuncusu, Sosa‘nın da takımdan ayrılması üzerine orta saha da oldukça iyi işler başarıyor. Şenol Güneş’in de en çok güvendiği isimler arasında olan Tolgay Arslan, orta saha da gösterdiği performansları ile hem takım oyuncuları arasında hem de taraftarlar arasında övgülere layık görüldü. Bilhassa Napoli maçında ve de Antalyaspor maçında orta saha da kurduğu organize işler sayesinde Tolgay Arslan yeniden dikkatleri üzerine çekti.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose