JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.10.2016


Mario Gomez: ”Wolfsburg’da Mutluyum”

806x378-mario-gomez-sinsince-ve-yalan-1477493944754

Beşiktaş‘ta 1 sezon kalan ve ardından Bundesliga ekibinden Wofsburg ile anlaşan Mario Gomez, harika bir sezonun ardından, çıtası oldukça yerler de olan bir istatistik yakaladı. Bu süreç içerisinde de Beşiktaş ile adı sürekli anılan Alman Yıldız, son olarak Facebook hesabından da bir açıklama yayımladı…

Geçtiğimiz zamanlar da ilk olarak ”Beşiktaş‘tan ayrıldığım için üzgünüm” ifadelerine yer veren Alman yıldız Mario Gomez, basın da yer alan kendisine ithafen yazılmış ”Beşiktaş’a gidiyor” merkezli haberleri tiye aldı ve buna nazire olarak da bir açıklama yayımlayarak, Wolfsburg ekibinde mutlu olduğunu ihtiva etti:

“Türkiye’deki insanlar , özellikle de Beşiktaş geçen yıl kuşkusuz olarak kalbimde yer edindi. Bununla beraber basında hakkımda çıkan haberler ise rahatsız edici. Benim söylemediğim bazı sözleri yazan yerler var. Aslında çok üzerinde durulacak şeyler değil ama şuan içinde bulunduğumuz durumdan dolayı bu haberler oldukça sinsice ve yalan. Kararımın yüzde 100 arkasındayım. Wolfsburg‘ta mutluyum ve ayrılmayı düşünmüyorum. Tek hedefim takım arkadaşlarım ile yaşadığımız bu durumu pozitife çevirmek. Herkes için en iyisini diliyorum”.

Aboubakar’ın Yerine Farklı Bir Golcü Geliyor

806x378-aboubakar-gidiyor-yeni-golcu-geliyor-1477467477690

Beşiktaş‘a büyük umutlar ile transfer edilen Aboubakar‘ın Afrika Uluslar Kupası etkinliği, takım içerisinde yeni bir golcü arayışının başlamasına neden oldu. Şenol Güneş ara sezon da bir alternatif ismi Aboubakar yerine takıma kaydedecek…

Kamerun milli takımı ile Afrika Uluslar Kupası‘nda forma terletecek olan Aboubakar, Beşiktaş‘ta büyük bir boşluk oluşturuyor. Bu haber üzerine Şenol Güneş, oluşabilecek olan herhangi bir boşluğun önlenmesi için sezon arasında Siyah Beyazlı formaya yeni bir isim kaydedecek.

Yönetim ile görüşmeleri başlatan teknik adam, gerekli görüşmeler sonrasında, koşulların en fazla 5 Milyon Euro değerinde bir ismi almaya elverişli olduğunu belirtti.

Şenol Güneş‘in konu ile ilgili yaptığı açıklama ise şöyle oldu: “Aboubakar, hazırlık dönemi ve kupada üst tura çıkma ihtimallerini de göz önünde bulundurursak yaklaşık bir ay bizden uzak kalacak. Yoğun maç trafiği ve sakatlık ihtimallerini de düşünmemiz lazım. Şampiyonlar Ligi‘nde gruptan çıkarsak bir forvet transfer etmemiz şart. Alınacak oyuncu kanat özellikli olarak”.

Yönetim teknik heyet ile ve menajerler ile görüşmeye başladı. Yetenek avcıları da Amerika ve Afrika kıtalarında genel bir yetenekli kanat oyuncu arayışında olacaklar. Sezon arasına giriş yapmadan, transfer edilecek olan ismin belirlenmesi, takımın hedefleri arasında yer alırken. Sezon arasında bu işin bitirilmek istenmesi de işin diğer amacı oluyor.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose