JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-28.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-28.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-28.10.2016


Tolga Ciğerci GS TV’ye Açıklamalarda Bulundu

Tolga Ciğerci, GS TV‘nin Floryada ki stüdyosuna konuk oldu ve tüm içtenlikle bazı açıklamalar da bulundu…

Tolga Ciğerci, GS TV‘ye verdiği açıklamalar da, milli takımdan Galatasaray‘a, transfer sürecinden özel hayatında ki bazı demeçlere kadar bazı samimi açıklamaları, sohbet eşliğinde sevenleri ile GS TV aracılı ile paylaştı. İşte Tolga’nın açıklamalarının tam metinleri:

”Almanya’da olduğum dönemlerde tuttuğum takımı sorduklarında çekinmeden ‘Galatasaray‘ diyordum. Hedefim öncelikle Bundesliga‘da oynamaktı, kendimi orada göstermek istedim. Burada oynamak da hayallerimden biriydi.”.

”Almanya’da birkaç kez sakatlandım. Her şey istediğim gibi gitmedi. Galatasaray‘dan teklif aldığımda ise inanılmaz mutlu oldum. Buradaki ilk maçım benim açımdan inanılmazdı. Daha ilk maçımda kupayı aldım. Final maçında hocamız Jan Olde Riekerink ‘Kim penaltı kullanmak istiyor?’ diye sordu. Ben de kullanmak istediğimi söyledim. Şutlarımı henüz burada istediğim gibi gösteremedim ama Süper Kupa finalinde korkmadım, gittim ve golü attım.”.

”Ligde ilk golümü atarsam sanırım kimseye hediye etmem… Top çizgiyi geçsin, takımım 3 puan alsın; benim için yeterli…”.

”Maçlara çok iyi konsantre oluyorum. En fazla koşan ya da en çok pas yapan oyuncu olmak gibi bir düşüncem yok. Tek isteğim takıma yardım etmek. Ancak yine de çok çalışarak istatistiklerimin daha da üzerine çıkmak istiyorum. Gollerimi de atarak, asistlerimi de yükselterek oyunumu daha çok süsleyebilirim.”.

”Selçuk ağabeyimiz çok iyi bir kaptan. Sadece beni değil, tüm takımı maça çok iyi hazırlıyor. Maç öncesi konuşuyor, bizi motive ediyor. Hocamız da Selçuk ağabey ile orta sahayı iyi kontrol etmemizi istiyor. Şimdilik çok iyi gidiyor, ikimiz de üzerine daha fazlasını koymak istiyoruz.”.

”Taraftarlar, biz maç kazandıkça, yaptıklarımızı gördükçe stada daha çok gelmeye başladılar. İnşallah taraftarlarımız hep bizi destekleye gelirler ve onlarla birlikte başarılı oluruz.”.

”Almanya günlerimde kafelere gidip arkadaşlarımla Galatasaray‘ın maçlarını izlerdim. Şimdi, o maçları izlediğim arkadaşlarım beni arayıp, ‘Galatasaray‘ı seninle izliyorduk şimdi sen orada oynuyorsun’ diyorlar. Bu inanılmaz bir şey… Galatasaray ismi herkes tarafından biliniyor. Avrupa’da başarılı olup Galatasaray‘ın başarısını tüm dünyaya daha çok tanıtmak istiyorum.”

Ligde ilk yenilgimizi Trabzon‘a karşı aldık ama hedefimiz Adanaspor maçını kazanmak ve 3 puanla İstanbul’a dönmek…

Fatih Terim‘e beni milli takıma çağırdığı için teşekkür ediyorum. Benim için mutluluk verici bir his milli takımda oynamak. Daha fazla çağrılmak ve ay-yıldızlı formanın bir parçası olmak istiyorum.”.

Galatasaray’dan Sightorsson’a Ciddi Uyarı

  Galatasaray‘ın bu sezon büyük umutlar ile transfer ettiği isim olan Sightorsson, geçirdiği sakatlıklar nedeni ile formundan bir hayli düşük bir şekil de performans sergiliyor. Sarı Kırmızılı yönetim de durumun mahiyetini belli etmek adına, oyuncuya ciddi uyarılar da bulundu…

Sarı Kırmızılı yönetim ekibi, İzlanda asıllı oyuncuya son kez ve bu sefer diğer uyarılardan çok daha ciddi bir şekil de uyarı niteliğinde cümleler ihtiva etti. Oyuncuya genel olarak sakatlıklarının fizyolojik değil psikolojik olduğunu söyleyen yönetim ekibi, oyuncunun bir an önce takıma katkı sağlaması gerektiğini bildirdi.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-28.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose