JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.10.2016


Saran: Ali Koç’a Destek Vermek Lazım

 Eski Fenerbahçeli yönetici Saran, Ali Koç‘a desteğini belirtti ve kendisinin yanın da olunması gerektiğini bildirdi…

Eski Fenerbahçeli yönetici ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Saadettin Saran, kulüp içerisinde kongre olduğu koşul da, kendisinin de Ali Koç’a destek vereceğini açıkladı.

Şehit Ömer Halisdemir Spor Salonu‘nda basın mensupları ile yaptığı röportajlar da kendisine yöneltilen Ali Koç’un başkanlığa aday olma sorusuna “Ali Koç’a camiadan ciddi teveccüh var. Bize de onu desteklemek düşer. Kendisine hayırlı uğurlu olsun diliyorum.” şeklinde cevap verdi.

Fenerbahçe‘nin iç saha maçlarının boş olarak geçmesinin kendisi için son derece üzücü olduğunu belirten Saran, Aziz Yıldırım‘ın da görevi Ali Koç’a bırakacağını bildirdi ve açıklamasına şu cümle ile nokta koydu: “Bundan sonra bu böyle olmayacak. Sanıyorum bir hareket gelecektir. İnşallah, hep beraber daha iyi günler göreceğiz.”.

Fenerbahçe Galatasaray’a Acımadı!

 THY Avrupa Ligi 4. haftasında karşı karşıya gelen Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde, kazanan taraf Fenerbahçe oldu ve rakibine tabiri caizse acımayarak, 103-87’lik skor eziciliği ile sahadan galip ayrıldı…

Maça baskılı başlayan taraf sarı kırmızılı ekip olurken, savunma hattında ki çeviklik ve hücum taktiklerinde ki üstünlük ile Fenerbahçe mücadelenin ilerleyen vakitlerin de kendisini gösterdi ve bu fark skor tabelasına da yansıdı. Maç sonucu skor tabelasında yazan 103-87’lik galibiyet ise sarı kırmızılı ekibin hazin sonu oldu.

Fenerbahçe’ye Barilla Sponsor Oldu!

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı özel ve yepyeni bir sponsorla anlaşmayı başardı. Dünyanın en iyi makarna markası olan Barilla, Fenerbahçe‘nin sırt sponsoru olmayı kabul etti…

Fenerbahçe‘nin uzun zamandır herhangi bir isim ile anlaşamadığı sırt sponsorluğuna bir isim sonun da bağlandı. Dünyanın en büyük makarna markası olan ve kalitesi ile tanınan Barilla, Fenerbahçe‘nin yeni sırt sponsoru olmayı kabul etti.

Dünya devi firma ile 3 yıllık bir antlaşmaya oturan Fenerbahçe’nin alacağı yıllık ücret, 1 Milyon Euro’dan daha fazla olacak. Konu ile ilgili kesinkes cümleler pazartesi günü saat 12.30 da Fenerbahçe cephesinden söylenecek.

Fenerbahçe‘ye gelen sırt sponsorluğu adaylarında birçok isim olsa da, sarı lacivertli ekip bu isimlerin verdikleri değerin 1 Milyon Euro altında olduğunu duyunca, her birinden vazgeçti.

Obradoviç Maç Sonrasında Açıklamalarda Bulundu

Obradoviç, GalatasarayFenerbahçe derbisinden sonra açıklama yapan ilk isim oldu…

Obradoviç maçtan sonra Abdi İpekçi de oynamanın zorluğunu dile getirdi: “İlk defa THY Avrupa Ligi‘nde aynı haftada 2 maç oynadık. Zalgris maçından sonra takımı en iyi şekilde hazırlamaya çalıştık. Bu akşam çok iyi oynadığımıza inanıyorum. İniş çıkışlar çok normal.”.

Galatasaray‘ın taraftar kitlesinin muazzam olduğunu dillendiren teknik adam: “Tüm oyunculardan çok büyük katkı aldık. Özellikle Kalinic’e teşekkür ediyorum. Zalgris maçında sakatlandı ve buna rağmen oynamak istediğini söyledi. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve insanlar bunun farkına varıyor. Oyuncularımdan hep bunu istiyorum. Biz elimizden geleni yapalım sonuçlar önemli değil. İlk saniyeden son saniyeye kadar savaşıyoruz çünkü kalbimizde Fenerbahçe aşkı var.” dedi.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose