JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-30.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-30.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-30.10.2016


Aras Özbiliz Ve Talisca Ameliyat Oldu

Beşiktaş‘ta iki önemli isim olan Talisca ve Aras Özbiliz sakatlıkları nedeni ile ameliyat oldular ve Beşiktaş tarafından da oyuncuların ne zaman sahaya yeniden dönecekleri konusunda ilk açıklama yapıldı…

İşte Beşiktaş’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama:

Sakatlıkları bulunan oyuncularımız Aras Özbiliz ve Anderson Talisca bugün Acıbadem Fulya Hastanesi’nde, Sağlık Kurulu Başkanımız Dr. Sarper Çetinkaya tarafından ameliyat edildiler.

Anderson Talisca’nın sağ ayak 5. metatars kemiği kırığına intramedüllar vida ile osteosentez ameliyatı, Aras Özbiliz’in sağ omuzuna artroskopik Bankart onarımı ameliyatı uygulandı.

Fikret Orman’dan Oyunculara Ziyaret 

Beşiktaş‘ın başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı ekipte sakatlık geçiren Aras Özbiliz‘i ve Talisca‘yı ziyaret etti, kendilerine moral verdi…

Fikret Orman, Talisca ve Aras Özbiliz‘i ziyaret etti, oyuncularının sağlık durumları ile ilgili bilgiler aldı. Orman ile birlikte takım arkadaşlarını yalnız bırakmak istemeyen Oğuzhan Özyakup, Necip Uysal ve Ricardo Quaresma da, ziyaretler de orada bulundu.

Gökhan Gönül Sınıfta Kaldı 

Fenerbahçe ile sözleşmesi biten ve daha sonra Beşiktaş‘a transfer olan Gökhan Gönül, kendisinden beklenilen performansları sergileyemedi…

Kartal’ın 31 yaşında ki transferi, kendisinden beklenileni yapamadı ve beklentilerin altında bir istatistik ile hayal kırıklığı yaşattı. İstatistikler de asıl hayal kırıklığını ortalar da yapan Gönül, asıl görevi olan statüde de sınıfta kaldı.

Cenk Tosun’dan İsyan

Spor Toto Süper Lig‘in 9. haftasında kırmızı siyahlı ekip ile karşı karşıya gelen ve sahadan 1-1 ayrılan Beşiktaş ekibinden Cenk Tosun, sitem niteliğinde açıklamalar da bulundu…

Maçta 74. dakika da son derece net bir pozisyonu değerlendiremeyen Cenk Tosun, maçın kaderini değiştirecek olan pozisyon hakkında şu açıklama da bulundu: “Tam ceza alanına girerken soldan Quaresma‘nın koşusunu gördüm. Ona boş kaleye attırayım dedim ama olmadı. Evet. Bazen daha bencil olmam lazım. Sonradan keşke ben vursaydım dedim ama işi işten geçmişti.”

Aboubakar‘ın savunma arkasına gönderdiği topa iyi hareketlendim. 15-20 metre topu sürdükten sonra tam ceza alanına girerken sol taraftan Quaresma‘nın koşusunu gördüm. Ona boş kaleye attırayım dedim ama olmadı”.

Karşılaşmadan 1 puan alarak 2 puan kaybettikleri için üzgün olduklarını dile getiren Cenk Tosun, bir sonra ki maçta yaraları sarmak zorunda olduklarını ve bunun da telafisini yapacaklarını dillendirdi.

Maçın ardından aynı zaman da teknik adam Şenol Güneş ile de görüştüğünü belirten milli oyuncu, Şenol Güneş‘in, kaçırmış olduğu pozisyon hakkında kendisine moral verdiğini de söyledi. Hedeflerinin kesinkes bir şekil de Şampiyonlar Ligi olduğunu da ihtiva eden Cenk Tosun: “Hocamız bu pozisyonla ilgili olarak bana moral verdi.

Pozisyon kaçtıktan sonra keşke vursaydım dedim. Ama iş işten geçmişti. Evet bazen daha bencil olmam gerekiyor…

Ankara’da 2 puan bıraktığımız için ben de takım arkadaşlarım gibi üzüldüm. Ama şimdi önümüzde Napoli maçı var ve bu karşılaşmaya odaklandık… Rakibimizi evimizde devirip Şampiyonlar Ligi‘nde yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-30.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose