JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-31.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-31.10.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-31.10.2016


Jan Olde Riekerink’in Kızlarına Soru Soran Muhabire Ceza!

 Adanaspor karşısında tek gol ile galibiyete imza atan Jan Olde Riekerink‘in kızlarına soru soran muhabire ceza geldi…

Adanaspor karşısında tek gol ile galibiyete imza atan Jan Olde Riekerink, maç sonrasında basın mensupları ile birlikte toplandı ve onların sorularına cevap verdi. Basın toplantısında, soru sormak için izin isteyen bir isim ise oldukça şaşırtıcı bir soruyu teknik adama yöneltti.

Beyaz TV muhabiri olan Sezgin Gelmez, teknik adama ”Kızlarınız garsonluk mu yapıyor?” şeklinde bir soru yöneltince, Riekerink her ne kadar sakin bir tavrını koruyarak cevap vermeyi tercih etse de, şaşkınlığı yüzünden okunuyordu. Jan Olde Riekerink, soruya şu şekil de cevap verdi: “Maçla ilgili bir soru olmadı bu belki ama 2 kızım var, okuyorlar. Bazen çalışıyorlar, ama şu an ikisi de okuyor.”.

Soruyu yersiz bulan Galatasaray ekibi ise ilerleyen vakitler de resmi sayfasından konu ile ilgili bir açıklama yaptı ve bu soruyu soran muhabire verilen cezanın bilgilendirmesini yaptı. İşte yapılan o açıklama:

“Medya bilgilendirme: Akreditasyon sınırlaması

Adanaspor karşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink‘e maksadını aşan sorular soran Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez‘e kulübümüz tarafından yasaklama getirilmiştir.

Söz konusu muhabirin, akreditasyon yetkisi Galatasaray‘a ait olan basın toplantısı, organizasyon ve davetlere girişi durdurulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Galatasaray De Jong’u 1 Ay Yaşlandırdı

 Galatasaray resmi twitter sayfasında ufak bir kafa karışıklığı yaşandı. Takım oyuncuları arasında yer alan Hollana asıllı oyuncunun doğum gününün 1 ay önceden kutlayan Galatarasay, hatalarını fark ettikten hemen sonra paylaşmış olduğu tweeti sildi…

Galatasaray resmi Twitter sayfasında meydana gelen bir hata, yüzleri güldürdü. Sarı kırmızılı ekipte yer alan Hollanda asıllı oyuncu De Jong‘un doğum gününü tweet atarak kutlamayı düşünen Galatasaray, tarihi 1 ay önce olarak karıştırınca, hatalarını hemen tweeti silerek telafi ettiler.

30 Kasım 1984 de doğum günü olan oyuncunun doğum günü Galatasaray tarafından 30 Ekim olarak kutlandı…

 Galatasaray’a Carlos Arroya’dan Mesaj Var!

Geçtiğimiz sezon EuroCup‘ı kazanan Galatasaray, Euroleauge de istediği performansları ve sonuçları elde edemeyince, gözler Porto Rikolu oyuncu Carlos Arroya‘ya döndü. Yıldızdan ise sarı kırmızılı ekibe mesaj geldi…

Euroleauge de istediği sonuçları alamayan ve zor günler geçiren Galatasaray ekibin de taraftarların gözleri eski sarı kırmızılı yıldız isim Carlos Arroya‘ya çevrildi. Bunun üzerine de sessizliğini bozan yıldız isim, taraftarları kucaklamayı ihmal etmedi ve şu mesajı İnstagram üzerinden paylaştı: “Devam eden sevginize teşekkürler Galatasaray taraftarı”.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-31.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose