JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-31.10.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-31.10.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-31.10.2016


Beşiktaş Napoli Maçına Hazır!

Beşiktaş, yarın Şampiyonlar Ligi‘nin 4. haftasında karşılaşacağı Napoli adına hazırlıklarını tamamladı. Beşiktaş mücadeleye hazır!…

Beşiktaş Napoli maçı öncesinde son idman hazırlıklarını da Şenol Güneş liderliğinde tamamladı. Son antrenman da sakatlıkları bulunan Caner Erkin, Anderson Talisca ve Aras Özbiliz çalışmalar da yer almazken Necip Uysal da idmana katılmadı. Teknik adam Şenol Güneş, son antrenmandan sonra bazı taktiklerini hazırladı ve de durum değerlendirmesi yaptı.

Sakat oyuncuların fazla olması nedeni ile genç takımdan da oyuncular idman da siyah beyazlı ekip ile birlikte efor harcadı.

Beşiktaş-Napoli maçını yarın 20.45 de Justin TV içerisinde canlı izleyebilirsiniz.

Şenol Güneş’in Maç Öncesi Açıklamaları

 Şampiyonlar Ligi‘nin 4. hafta mücadelesinde siyah beyazlı ekip Napoli ile karşı karşıya geliyor. Konu ile ilgili açıklamalar da bulunan Şenol Güneş, ikinci karşılaşmanın, ilk maçtan daha zor olacağını dile getirdi…

Şenol Güneş son idmandan sonra basın mensupları ile bir araya geldi. Son 3 maçlarının kaldıklarını ve bu maçların ilk maçlara göre çok daha sert geçeceğini ihtiva eden Şenol Güneş: “Grupta başladığımız günden bugüne kadar ilk iki maçı rahat kazanmaya yakındık. Üçüncü maç zor geçmesine rağmen onu kazandık, rakiple ikinci maçımız daha zor olacak.” dedi.

Rakibini değerlendiren ve takımları karşılaştıran Şenol Güneş: “İyi takımla oynayacağız. Hücum varyasyonlarında zengin bir takım. İçte ve dışta futbol anlayışı bakımdan çok olumlular. Skor ne olursa olsun aynı formatla oynamaya çalışan bir takım. Bu ekibe karşı ilk maçta olumlu işler yaptık ama eksiklerimiz de vardı. Umarım bunları azaltırız. Bizim de onların da iyi oyuncuları var. Önemli olan maçın taktiksel ve fiziksel olarak devam etmesi, direncimizin düşmemesi. Yarın oynayacağımız rakibin bizim için de Türk futbolu için de ders niteliğinde olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Maçın zorluklarını yanında aynı zaman da takım içerisinde yer alan sakatlıklar ile yüzleşmek zorunda olduğunu dile getiren Şenol Güneş: “Bazı arkadaşların aramızdan ayrılması üzüntü verici. Aras, listede yoktu ama bir süre aramızda olmayacak. Caner ve Talisca da olmayacak. Ömer de listede yok. Necip’in durumuna göre beşinci oyuncuya da bakacağız. O olmazsa ve Veli’yi de saymazsak, kalecileri de çıkarırsak, 16 oyuncuyla sahaya çıkmış olacağız.” şeklinde konuştu.

Takımın önemli isimler olan Oğuzhan ve Gökhan İnler‘in sakatlık durumu ile ilgili de bilgiler veren Şenol Güneş, müjdeli haberler paylaştı: “Gökhan, Oğuzhan ve Atiba dünkü idmana katıldılar. Gökhan ile Oğuzhan‘ın sakatlığı uzun süreliydi. Atiba‘nın da geçen haftadan olan rahatsızlığı dün itibarıyla daha iyi durumda. Bugün bakıp karar vereceğiz. Şartlar ne olursa olsun kendi gücümüzü ve değerlerimizi sahaya yansıtmak istiyoruz. Skoru bilmiyoruz ama oyunun bize ait değerlerini ortaya konulacağı bir maç olacağını düşünüyorum. Mutlaka 3 puanı hedefleyen bir futbol oynamak istiyoruz.”.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-31.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose