JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.11.2016


Dick Advocaat: Galibiyeti Hakkettik

Süper Lig de sezonun en farklı galibiyetlerinden bir tanesini almayı başaran Dick Advocaat, bir yandan taraftarın ilgisiz olmasına sitemlenirken, diğer taraftan da insanların 5-0’lık galibiyet maçında hakemi ana unsur olarak görmesine sert tepki verdi…

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, Karabük maçı sonrasında, hakemin maçın galibiyetinde ki ana unsur olarak görülmesine karşı  çıktı ve bu algı içerisinde olanlara da sert bir açıklama yaptı. Maç içerisinde ki etkili takımı görmeyen ve sadece hakeme odaklananlara sitem eden Dick Advocaat: “Penaltı kararı da, kırmızı kart kararı da yüzde 100 doğru… Maçı penaltı ile kazanmadık, 5 gollü bir galibiyet aldık. Ancak sanki 3 puanı bize hakem hediye etmiş gibi bir durum söz konusu” dedi.

Yapılan yorumların hiçbirine katılmadığını ekleyen Dick Advocaat, maçı hakkettiklerini ekledi: “Bunun aksi yorum yapanlar futbol konuşmasın. Konuşmaya devam ederlerse art niyet ararım”. Uzun zamandır lig de çıkış yapılacak olan maç takım adına bekleniyordu ve teknik adam da o maçların bu maç olduğunu, takımın da artık bir ivme yakaladığını belirtti: “Bu bizim açımızdan başlangıç… Lige dönüşümüz biraz geç olsa da etkili oldu. Artık oyuncularımla birbirimizi dahi iyi tanıyoruz. 3 puan serisini sürdürmek zorundayız. Çünkü ilk yarı için kredimizi tükettik”.

Manchester United Maçı Adına Hakem Değişikliği Kararı

Fenerbahçe‘nin 3 Kasım günü kırmızı şeytanlar ile karşılaşacağı maç adına hakem değişikliği kararı alındı. Alman hakem Grafe yerine Sırp asıllı Mazic, yeşil saha da maçı yöneten hakem olacak…

3 Kasım Fenerbahçe-Manchester United karşılaşması adına hakem değişikliği kararı alındı. Alman hakem Grafe olarak belirlenen hakem kararı yerine, Sırp asıllı hakem Mazic, saha da yer alacak.

TFF tarafından yapılan açıklama da hakem Alman asıllı Grafe olarak belirlense de, Sırbistan Futbol Federasyonu’ndan gelen açıklama da, hakem kararının Sırp asıllı Mazic olduğu bilgisi verildi.

Hakem kararında ki değişikliğin nedeni ise açıklanmadı.

Sırp asıllı hakem Mazic, Beşiktaş-Napoli karşılaşması içerisinde düdük çalmıştı.

3 Kasım saat 21:00 vaktinde Manchester United-Fenerbahçe karşılaşmasını, Justin TV içerisinden canlı izleyebilirsiniz.

Taraftarlar Akın Akın Geliyor!

Fenerbahçeli taraftarların Manchester United maç biletlerine ilgisi akın akın devam ediyor…

Kırmızı şeytanlar ile olan maçlarına hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe ekibi, karşılaşma da arkasında oldukça yoğun bir taraftar desteğini görecek. Nitekim biletlerin satışa çıkmasından hemen sonra açıklanan satılan bilet sayısı 8.493 olurken, 24 saat sonra bu değer 15.643’ye çıktı ve sarı lacivertli ekipten yapılan tahminlere göre maç gününe kadar bu biletlerin satışı 30 bini bulacak.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-02.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose