JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.11.2016


Jose Mourinho’dan Maç Öncesi Açıklamalar

806x378-jose-mourinhodan-turkiye-itirafi-1478104743703

Manchester United-Fenerbahçe maçı karşılaşması öncesinde röportaj veren Jose Mourinho, önemli açıklamalar da bulundu…

Usta teknik adamın açıklaması Fenerbahçe odaklı oldu. İşte açıklama metni:

Grupta kendimizi iyi bir konuma getirdik. Feyenoord‘a kaybettikten sonra kazanmasaydık şansımız azalırdı ama böyle bir şey olmadı. 1 hafta içinde 3 savunmacı kaybettik, zor durumdayız. Avrupa Ligi için fikrim değişti çünkü kurallar değişti. Çünkü bu kupayı kazanan artık Şampiyonlar Ligi’ne direkt gidiyor. Fenerbahçe‘nin kötü oynadığını düşünmüyorum. Fenerbahçe yarım saatten fazla bir süre sağlam durdu. Maç da bizim için kolay olmadı. Ama öyle bir an geldi, birkaç dakikada 2 gol attık. Maç sonrasında farklı oldu. Fenerbahçe‘nin liginde maçlarını kazanması normal. Türk ligi gelişiyor ama 3 büyük İstanbul kulübü hala güçlü Türkiye’de”

“Performansımızdan memnunum. İyi oynuyoruz, sonuç gelmiyor. Bir hocanın hissedeceği en kötü his, oyunculardan mutlu olmamak olur. Tam tersi bir hisse sahibim. Chelsea maçından sonra takım inanılmaz tepki verdi. Son maçtaki durumumuz bunun iyi örneği. Çok gol kaçırdık ve kazanamadık. Valencia‘nın sakatlığı kötü evet. Ama Valencia çok iyi oynarken bile biz Darmian‘ı hazırlıyorduk”

Türkiye’de Çalışmak İsterim

”Türkiye de teknik direktörlük yapmak ister misiniz?” şeklinde gelen soruya: “Portekiz’deyken ilk teklif 2002-03 senesinde Türkiye’den gelmişti. Olmadı, gerçekleşmedi. 13-14 yıldır bir daha Türk ekibinden teklif gelmedi. Ben tutkuyu severim, maçlara tutkuyla bakarım. Türkiye’de büyük bir tutku var, o yüzden Türkiye’de çalışmak neden olmasın” cevap veren Jose Mourinho, düşündürdü.

Dick Advocaat’in Aatıf Gafı

806x378-dick-advocaattan-aatif-gafi-1478096765941

Manchester United karşılaşması öncesinde açıklamalar da bulunan Dick AdvovaatAatıf Chahechouhe ile ilgili bir gafta bulundu…

Kırmızı şeytanlar ile karşılaşacakları maç öncesinde açıklamalar da bulunan Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, Aatıf Chahechouhe ile ilgili bir gafta bulundu.

Kendisine Aatıf ile ilgili bir soru yöneltilince teknik adamın verdiği cevap “İdmana çıkmaması oynamayacağı anlamına gelmez” şu şekil de oldu fakat, oyuncunun UEFA kadrosunda yer almadığı kendisine hatırlatılınca, açıklamasının nakıs olduğunu geçte olsa anlamış oldu. Olayı hemen tersine çevirmek adına da “Alper var, Roman var, İsmail de seçeneklerden biri. Çok fazla değişikliğe de gerek yok. Kendi sahamızda iyi oynayarak, iyi bir galibiyet almalıyız” açıklamasını ihtiva etti.

Açıklamasına genel olarak Manchester United‘in oldukça iyi bir takım olduğunu belirterek başlayan Dick Advocaat, şunları kaydetti:

“Biz sahaya her zaman kazanmak için çıkıyoruz. İlk maçta 30 dakika oyunu kontrol etmeyi başardık. İyi bir taktikle sahadaydık. Bu diziliş değişik olsaydı o aman Manchester United gibi yıldızlarla dolu bir takım bize cezayı kesebilirdi. Ancak daha sonra aleyhimize verilen iki penaltı bizi çok zor duruma soktu.

Manchester United‘ın ligde iyi gitmemesi iki yöne çekilebilir. 0-0 giderken karşımızda hırslı bir takım olacak. Ama onlar hala doğru yapıyı bulmaya çalışıyorlar. Jose Mourinho gibi tecrübeli bir teknik adam başlarında olmasına rağmen hala takımı oturtamadılar ama bir gün mutlaka doğru yolu bulacaklar. Umarım bu bize karşı olmaz.

İhtiyacımızın ne olduğunu maç maç göreceğiz. Pazar günü rakibimizin üzerimize gelmek zorunda olduğunu biliyorduk. Volkan Şen de Lens de işlerini tabii ki herkes gibi yapmalı… Volkan kendisini geriye yardım etme konusunda çok geliştirdi. Manchester United gibi bir takıma karşı hata yaparsanız, sizi hemen cezalandırırlar…

Jose Mourinho çalıştığı her ülkede başarı elde etmiş biri… Aldığı kupalara bakarsanız bunu görürsünüz. Ama o bir sihirbaz değil… Karar vermek zorunda… Kolay değil. Ön taraftar kimi oynatacak? Rooney mi, Martial mi, yoksa Rashford mu? Zlatan Ibrahimovic de gollerine başlayacaktır. Son maçlarını izlediyseniz çok ciddi pozisyonlar harcadılar. İnanılmaz biçimde birçok gol kaçırdılar. Ama pozisyona girmeyi de başarıyorlar… Bunu yapamasalar o zaman başarısızlıktan bahsedebilirdik.”

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-03.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose