JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-3.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-3.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-3.11.2016


Jan Olde Riekerink’e uyarı: Maça gitme!

806x378-riekerine-uyari-kadikoye-gitme-1478152336464

Galatasaray ekibinin teknik direktörü Jan Olde Riekerink, Manchester United-Fenerbahçe maçını izlemeye gideceğini açıklamıştı ancak gelen uyarılardan hemen sonra, maça gitmekten vazgeçtiğini dile getirdi…

Sarı kırmızılı ekibin çalıştırıcı ismi Jan Olde Riekerink, Manchester United-Fenerbahçe maçına gitmekten vazgeçtiğini dile getirdi. İşte konu hakkında ihtiva ettiği o cümleler: “Fenerbahçe-Manchester United maçına gitmek isterdim ama gitmememkonusunda gelen tavsiyeler var. Televizyondan izleyeceğim. Çok güzel bir maç olacaktır.”.

Teknik adam aynı zaman da oyuncularının Fenerbahçe‘nin maçı ile değil, Başakşehir maçı için konsantre olduklarını söyledi.

Aldıkları karar ile Yasin’i 21 yaş altı takıma gönderdiklerini hatırlatan ve konu ile ilgili de açıklama yapan Hollandalı hoca: “Bireylerin hiçbir zaman takımın üzerine geçmemesi gerekiyor. Yasin’in çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Takıma önemli katkı sağladı ama son davranışından ötürü böyle bir karar aldık. Yasin şu anda bizimle beraber değil. Bir maçlık ceza verdik. Medipol Başakşehir maçından sonra durumunu tekrar değerlendireceğiz”.

Başakşehir için de bir açıklama yapan ve de maç hakkında da bazı tahmin niteliğinde cümleler ihtiva eden Jan Olde Riekerink: “Kompakt oynayan ve takım halinde iyi mücadele eden bir rakibimiz var. Geçtiğimiz yıllarda da iyi iş çıkardılar ve bu sezona mükemmel başladılar. Rakibimizin eksilerini ve artılarını çıkarıp çalışıyoruz, zor maç olacak. Adanaspor maçındaki oyunumuzdan genel olarak memnun değildim ancak galibiyetle ayrıldık. Rakibimiz bu sezonki 4 deplasman maçını da kazanıp, gol yememiş. İstatistikleri iyi. Biz en iyi şekilde hazırlanmaya devam ediyoruz” dedi.

Galatasaray-Başakşehir Maçı Ne Zaman?

806x378-galatasaray-lideri-agirlayacak-1478160871801

Sarı kart cezalısı olan Tolga Ciğerci, Başakşehir maçı mücadelesinde kadro da yer alamayacak…

Sarı kırmızılı ekip yarın lideri sahasında ağırlayacak. Bu maçın mahiyeti her iki takım adına son derece önemli olurken, Trabzonspor karşısında 1-0 yenilgi alıp daha sonradan Adanaspor karşısında yarasını saran Galatasaray için, Başakşehir galibiyeti altın değerinde olacak.

Taraftarlarının desteği ile ligin liderini ağırlayacak olan sarı kırmızılı ekip, arkasına aldığı bu destek ile rakibi karşısında 3 puan almaya çalışacak. 20 puan ile üçüncü sıra da yer alan Galatasaray ekibi adına Başakşehir maçı son derece zorlu bir maç olacak.

Galatasaray ekibinde kadro da eksiklikler var. Bu eksiklikler arasında yer alan Tolga Ciğerci de sarı kart cezalısı olarak maç içerisinde yer alamayacak.

Yarın saat 20.00 de Arena da mücadele edecek olan Galatasaray‘ın Başakşehir mücadelesini, Justin TV içerisinden canlı izleyebilirsiniz.

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-3.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose