JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-03.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-03.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-03.11.2016


Metin Albayrak: Övgüler Alıyoruz

806x378-uefadan-besiktasa-buyuk-ovgu-1478163462544

Beşiktaş yönetici kadrosu arasında yer alan Metin Albayrak, iyi işler yaptıkları hakkında övgüler aldıklarını, bunun hakkında mesajlar aldıklarını belirtti…

Napoli maçından önce UEFA içerisinde yer alan bir yetkili isim ile görüştüğünü belirten Metin Albayrak, şunları kaydetti: “Lisans işlemleri için göreve ilk geldiğimizde muhatap olduğumuz yetkiliyle maçtan önce yemekte buluştuk. ‘Beşiktaş‘ı nasıl görüyorsunuz?’ diye sorduğumuzda, ‘Geçmişle bugün arasında, gece ile gündüz gibi fark var. Doğru işler yapıyorsunuz. Ülkenizin parlayan yıldızısınız’ diye cevap verdi. Bu da bizi gururlandırdı. Ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor”.

23 Kasım da Benfica karşısında önemli bir maça çıkacaklarını belirten, bu maçın öneminin de final niteliğinde olduğunu belirten Metin Albayrak: “İlk hedefimiz gruptan çıkmak. UEFA Avrupa Ligi şu anda düşündüğümüz bir platform değil. Bu nedenle Benfica maçı bir final gibi olacak. İçeride zor mağlup oluruz.” dedi.

Şenol Güneş Hedefini Seçti: Benfica!

806x378-benficayi-yenip-son-maca-bakariz-1478073205522

Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi‘nde hala şanslarının ve de savaşacak güçlerinin olduklarını belirtti. Hedef: Benfica galibiyeti!…

Napoli karşısında 1-1 kalan Beşiktaş adına açıklama yapan Şenol Güneş, skoru 1-0 lehlerine kaydettikleri zamandan sonra ellerine geçen şansları değerlendiremediklerini belirtti. Bunun sonucunda da talihsiz bir gol yeyip, 1-1’e boyun eğmek zorunda kaldıklarını ekledi:

“Grupta şanslar devam ediyor. Her takımın iddiası olabilir. Kazansak büyük avantaj olurdu, kaybetsek avantajımızı kaybederdik ama yarış devam ederdi. Golden sonra beklenmeyen şekilde gol yemek üzücü oldu. Daha çok arkaya ve araya attıkları toplarla gole gitmeye çalıştılar. Şutu kapatacağımız alanda Hamsik iyi vuruşla golü buldu.

ZOR maçtı, rakip iyiydi. Seyircinin olağanüstü desteği vardı. Oyun tarzımızın dışında oynamamıza taraftarın desteği oldu. Rakibin hücumcuları topla hızlı çıkabiliyor, biz alan daraltmaya çalıştık bunu da uzun süre başardık.”

Golden sonra, o golü yemememiz gerekiyordu, üzüldük. Bu maç bittiğinde hem gurur duymak hem mutlu olmak istiyorduk, mutluluğumuz düşlediğimiz kadar değil ama yine gurur duyuyoruz. Oyun içerisinde 1-0, 2-0 geriye düşebilirdik ama sonrasında oyunu kopartıp galip de gelebilirdik. Bizden daha fazla pozisyon yarattılar. Biz onların hızlı ataklarını çok fazla engelleyemedik.

ENTERESAN bir grup. 4 puan aldık Napoli‘den. Şu anda kafa kafaya gelsek avantajlı durumdayız ama burda Kiev‘i yenebilirdik, Benfica‘yı orada yenebilirdik. Benfica‘yı yenersek avantajlı olacağız. Ondan sonra son maça bakacağız”.

23 Kasım günü Benfica karşısında gerçek bir mücadele planlarını ortaya koyan Şenol Güneş, mutlak galibiyeti takımı adına kendisine ödev edinmiş durum da. Geri sayımın sürdüğü şu dönemler de ise Beşiktaş, lig kulvarında da kendisini gösterme niyetin de. Avrupa’ya kendisini tanıtmaya kararlı olan Kara Kartal, 23 Kasım’ı kendisine hedef olarak belirlemiş durum da.

23 Kasım günü Beşiktaş-Benfica maçıJustin TV içerisinde canlı izleyebilirsiniz.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-03.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose