JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-04.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-04.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-04.11.2016


Simon Kjaer Ibra’ya Karşı!

806x378-simon-kjaerden-zlatan-ibrahimovic-aciklamasi-1478273240146

 Sarı-lacivertli ekipte görev alan Simon Kjaer maç sırasında boğazına sarılan Zlatan Ibrahimovic ile ilgili açıklama yaptı

Fenerbahçe kırmızı şeytanlar karşısında adeta şeytanın bacağını kırdı ve yeşil sahada muazzam bir performans sergileyerek galip gelen taraf olmayı başardı. Maç  içerisinde bazı anlarda gerginlikler de yaşanmadı değil bu gerginlikler arasında en dikkat çekici olanı ise agresif huyları ile tanınan İbrahimoviç ile Fenerbahçe ekibinden Simone Kjaer arasında yaşandı

İsveç kanalına açıklamasını bırakan Fenerbahçeli oyuncu, Zlatan İbrahimoviç‘in davranışlarını bildiği için ondan korkmadığını söyledi: “Onun sahada nasıl biri olduğunu daha önceden biliyordum maç içerisinde maçoluk yapmak onun vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi. Biraz gözünü kabartmak erkeklik yapmak istedi.”

Fenerbahçeli oyuncu bu cümleleri ihtiva ederken tebessümü yüzünden eksik etmedi

Moderatörün kendisine o anda İbrahimoviç‘in ne dediğini sorması üzerine, Fenerbahçeli oyuncu: “İbrahimoviç o sırada kullanma bir şeyler söyledi ancak onun dediklerini tam olarak duyamadım. Kesin olarak bildiğim bir şey varsa, pek de iyi bir durumda değildi. Bundan eminim.” Cümlelerini ihtiva etti.

Danimarkalı savunma oyuncusu İbrahimoviç ile daha önceden de bu şekilde bir karşı karşıya gelme durumunda olduğunu açıkladı. Yani agresif tutumu ile bilinen Zlatan İbrahimoviç‘in bu davranışlarının kendisi adına sıradan davranışlar olduğunu belirtti.

Lens Milli Takımda

806x378-hollanda-milli-takiminin-aday-kadrosu-aciklandi-1478272703557

Fenerbahçe‘nin bu sezon transferleri arasında yer alan ve beklentilerin çok daha üzerinde performans sergileyen, Manchester United karşısında da inanılmaz bir gol sahibi olan Hollandalı yıldız Lens milli takımı alındığını öğrendi…

Hollanda Futbol Federasyonu’nun internet sitesinde yer alan milli takımın 25 kişilik kadrosunda Spor Toto Süper Lig’te sarı-lacivertli formayı terleten görmeyi Lens liste içerisinde yerini aldı.

Fenerbahçe içerisinde son dönemlerde sergilemiş olduğu üstün performans sayesinde Hollanda milli takımı teknik direktörünün beğenisini kazanan oyuncu, bir yıldan uzun bir sürenin ardından yeniden kadroya girmenin heyecanını yaşıyor.

9 Kasım’da Belçika ile zorlu bir mücadeleye çıkacak olan Hollanda Amsterdam Arena’da galibiyet adına mücadele edecek. Belçika mücadelesinin ardından Hollanda 13 Kasım tarihinde 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa elemeleri A grubu mücadelesinde Lüksemburg ile karşı karşıya gelecek.

25 kişinin açıklanmış olduğu Hollanda milli takım kadro Listesi’nde yer alan Lens orta saha pozisyonunda görev alabilecek. Listeye göz atmaya devam ettiğimizde ise sarı-kırmızılı ekipte yer alan Wesley Sneijder‘in de milli takımın kadrosunda yer aldığı göze çarpıyor

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-04.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose