JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.11.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.11.2016


Levent Nazifoğlu’nunMaç Sonrası Açıklamaları 

310x219-levent-nazifoglu-macin-hakki-beraberlikti-1478292474990

Sarı-kırmızılı yönetim kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, Spor Toto Süper Lig’in onuncu haftasında karşılaştıkları Medipol Başakşehir maçı adına açıklamalarda bulundu ve maçın hakkının beraberlik olduğunu savundu…

Maç sonrası basın mensuplarıyla toplantı düzenleyen Levent Nazifoğlu: “Medipol Başakşehir maç içerisinde bize göre daha organize bir takım olduğunu ispatladı. Aslında maçın sonucunun beraberlik olması daha haklı bir durum olduğu gerçeği olarak yer alsa da, kaybeden takım biz olduk takım olarak değil bireysel oralar oynamanın cezasını çektik. Rakibimiz koşu mesafesi olarak da bizden çok daha fazla efor harcadı. Mağlubiyeti daha çok Başakşehir’in organize bir takım olmasına bağlıyorum.” cümlelerini ihtiva etti.

Levent Nazifoğlu sarı-kırmızılı ekibin hücum hattında oldukça pasif kalmasına parmak bastı ve: “Sezon başından beri maalesef sürekli aynı şeyleri tekrar ediyoruz ve bu konularda çok fazla konuşuyor ancak hiçbir ilerleme kaydedemiyoruz. Bu kriz döngüye bir çözüm bulmalı artık, top bizde kalıyor, top ile daha fazla oynayan taraf biz oluyoruz ancak galibiyet ulaşan karşı takım… Sezona iyi başlayan birçok oyuncumuz da son zamanlar da bir düşüş var sezon arasının oyuncularıma ve takımıma iyi geleceğini düşünüyorum. Sistemimiz kötü diyemeyiz, bu sistemde Galatasaray‘ın şampiyonluk şansı yoktur da diyemeyiz ancak kesin bir şey varsa daha iyi olmak için daha fazla çalışmalıyız.” dedi.

Levent Nazifoğlu Bursaspor’dan transfer edilen Serdar Aziz hakkında bir kaç cümle ihtiva etti ve medya içerisinde dolanan yanlış haberlere nazire çekti: “Hafta içinde bazı gazetelere göz attım. Yöneticiler ‘Serdar Aziz’i oynatmak istiyor’ şeklinde haberlerin olduğunu gördüm. Kesinlikle böyle bir şey yok, kadroyu yöneticiler değil hoca yapıyor, saygı duymamız gerekiyor. Eğer ki Serdar Aziz kadroda yer almıyorsa hocamızın bir bildiği vardır ve yeni oyuncumuzun daha yapması gereken şeylerin olduğu gerçeği vardır.”.

Maç hakemine yönelik bir soruya cevap olarak Levent Nazifoğlu şöyle dedi:

“Kesinlikle mağlubiyeti hakeme bağlayamam ve bunu söyleyemem. Hakemin elbette bizim ve taraftarlarımızın hoşuna gitmeyen bazı kararları olmuştur. Aynı şekilde rakibin de hoşuna gitmeyen bazı kararları vardır. Maçın sonucunda hakemin etkisi vardır diye bir cümle kurmak yanlış olacaktır.”

Levent Nazifoğlu’na yönelik bir soruda Başakşehir’in şampiyonluk ihtimali soruldu, Nazifoğlu bu soruya şöyle cevap verdi: “Başakşehir’de şu an bir kadro derinliği olarak problem olabilir uzun süre süren sakatlıklar da onları etkileyebilir. Tabii bunlar hocalarının ve yöneticilerinin düşünmesi gereken şeyler.”.

Levent Nazifoğlu açıklamasını son olarak milli takım arasından sonra oynayacakları Fenerbahçe derbisi adına yaptı ve hedeflerinin galibiyet olduğunu derbi maçını kazanacaklarına inandığını ihtiva etti.

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-05.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose