JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.11.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.11.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.11.2016


“Van Persie Göremeyecek!”

310x219-robin-van-persie-artik-goremeyecek-1478504303880

Akhisar karşılaşmasında 37 dakika da gözüne aldığı darbeyle oyundan çıkmak zorunda kalan Robin Van Persie adına İngiliz basınından şok haber: bir daha asla göremeyecek…

Akhisar mücadelesinde sahada görev alan Hollandalı Yıldız Robin Van Persie maçın 37. dakikasında sol gözüne aldığı darbe ile sahayı terk etmek zorunda kalmış ve hastaneye kaldırılmak durumunda kalmıştı. Konuyla ilgili ilk açıklama Fenerbahçe doktoru Burak Kunduracıoğlu’ndan gelse de İngiliz basını oldukça korkutucu bir haber yazdı ve Hollandalı Yıldız’ın bir daha asla göremeyeceğiniz bildirdi.

Maçın 37. dakikasında sol gözüne almış oldu darbe ile gözünde ufak bir yırtılma yaşayan yırtılma ardından da kanama geçiren Robin Van Persie taraftarları korkuttu.

İngiliz basını Robin Van Persie adına yapmış olduğu haberde Hollandalı Yıldız’ın gözünden ameliyat olması gerektiğini bunun yanında sol gözünü kaybettiğini ve bir daha asla göremeyeceğiniz yazdı.

Volkan Demirel Maçtan Sonra Açıklamalarda Bulundu

310x219-volkan-demirelden-milli-takim-aciklamasi-1478460490160

Akhisar Belediyespor galibiyetinin ardından açıklama yapan Kaptan Volkan Demirel oldukça ses getirecek cümleler kullandı…

Kaptan Volkan Demirel 3-1’lik galibiyet ardından dikkat çeken cümleler kullandı ve hedefini yayıncı kuruluş olarak belirledi: “Kara bulutları artık uzaklaştırdık diye düşünüyorum. Futbol da böyle kötü başladığınız zamanlar olur ancak bu her zaman kötü olacağınız anlamına gelmez. Bazen şanssızlığınıza mağlup olursunuz bazen kaderinize mağlup olursunuz. Bazen de her ikisini kendiniz çizersiniz. Biz de sezon başından beri kendimizden memnun değildik. Artık yavaş yavaş kazandıkça daha iyi olma yolunda ilerliyoruz. Bazen futbol takımları gibi topluluklarının zamana ihtiyacı vardır. 2 3 maçlık bir seriyi güzel bir skorla geçtik. Taraftarlarımız ile aramız son derece soğuktu. Umarım bundan mutlu olmuşlardır. Çünkü tek istediğimiz camiayı sevindirmekti. Şimdi yönetim tarafından verilmiş bir iznimiz var. Dönüşte de herkesin beklediği bir derbi maçı… O maçta da tabii ki de takım olarak saha da yapmamız gereken her şeyi laikiyle yapmaya çalışacağız ve sahadan 3 puan ile ayrılmayı görev belirleyeceğiz. Manchester United maçında Fenerbahçe ekibine hiçbir şekilde şans vermiyorlardı ancak bileğimizin hakkıyla aldığımız maçtan sonra herkes Fenerbahçe’nin yeniden eski haline döndüğünü ve toparlandığını gördü. Derbi maçında bu gücümüzü Galatasaray’a göstermek istiyoruz.” dedi.

Takım olma yolunda daha net adımlar attıklarını belirten Volkan Demirel: “Bizler yaptığımız şeyleri daha iyi olmak adına yapıyoruz de ben hiçbir şekilde şapkadan tavşan çıkartmıyorum. Zaten takım kaptanı olarak benim de takımında üzerin de bulunan oldukça tecrübeli birisi var. Artık hem kendi kadromuzla hem de gerçek bir takım olarak mücadelemize devam edeceğiz.” Maçın ardından rakip takımın kalecisinin yanına gittiğini de belirten Volkan Demirel: “Bu gibi durumlar futbol da bizatihi gelişmek zorunda. Maçtan sonra Akhisar Belediyespor kalecisi Fatih Öztürk’ün yanına gittim ben de çoğu maçta onun gibi bazı hatalar yaptım ancak Trabzonspor maçında neler çıkarmıştı…  Kaleci yalnız adamdır, son adamdır.” Sözlerini kullandı.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-07.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose