JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.11.2016


Fikret Orman: Levent Nazifoğlu Muhattabım Değil

310x219-1478456074084

Beşiktaş Kartal Yuvası yeni sezon ürünleri Vodafone Arena merkezli defile de tanıtıldı. Defile de yer alan futbolcular Gökhan İnler, Necip, Atınç olurken birçok medya dünyasından ünlü isim manken olarak görev aldı…

Defilenin gerçekleştirilmesinde başrol olarak yer alan Fikret Orman defile sonrasında basın mensuplarına açıklamalar yaptı ve Trabzonspor maçı sonrası yaşananlar ile ilgili olarak: “herkes kendine gelmeli Burası Beşiktaş Kulübü” diyerek konuştu. Trabzonspor maçının hakemi oldukça fazla tartışılır bir konu olurken Fikret Orman da bu konu hakkında görüşlerini dile getirdi ve: “Mete Kalkavan genç ancak iyi bir hakem. Maçın içerisinde bizim tarafımızca herhangi bir hata düşüncesi yer almasa da kırmızı kart mevzusu yoruma açık bir konu olarak karşımız da durmakta, benim görüşüm ise penaltı.” açıklamasını yaptı.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman: Başkanlar ve camia yöneten kişiler kendi kulüpleri adına açıklamalar yapmalıdırlar. Bunun tersi bir durum olduğu takdir de futbol içerisinde gerginlik başlar. Zaten dün maçtan sonra oyuncum Quaresma özür diledi. Hocamız da basın toplantısında kırmızı kart verebilirdi dedi. Şenol Güneş‘in dediği gibi Beşiktaş’ın herhangi bir hakeme ihtiyacı yok. Şampiyonlar Ligi’nde yabancı hakemler ile yönetilen maçlar da namağlup ilerlerken Süper Lig içerisinde de yerli jakemler tarafından yönetilen maçlarda da namağlup ilerlemekteyiz. Herkes kendisine gelmeli burası Beşiktaş Kulübü, her mevzuyu Beşiktaş’ın üzerine yıkmaya çalışanlara sesleniyorum: Herşey ahlakta yapılır sloganımız ise belli “Efendi Beşiktaş” ancak bu demek değil ki Beşiktaş üzerinden bir algı operasyonu yapıldığında sessiz kalacağız.”

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu’nun açıklamalarını soran basın mensuplarına Başkan Fikret Orman: “Levent Nazifoğlu benim muhattabım değil olamaz az önce de belirttiğim gibi jerkes kendi Kulübü ile ilgili açıklamalar yapmalıdır. Aksi takdir de futbol daha gergin bir ortama dönüşür. Lig’in lideri 2 puan üstümüz de yer alan Başakşehir, lider ile değil de ligin ikincisi hakkında konuşmak bana garip geliyor açıkçası. Demek ki imrenilen bir gözle bakıyorlar bize, kendi işlerini baksınlar hocaları Napoli maçından sonra hakem ile ilgili konuşmalar yapıyor, hoş değil.” şeklinde konuştu.

“Şu anda Lider Başakşehir ancak şöyle bir bakıyorum da kimse Başakşehir adına değil de ligin ikincisi olan Beşiktaş adına konuşuyor. Açıklama yapan kulüp başkanları Beşiktaş’ın şu kadar puan gerisindeyiz diyerek sözlerine başlıyorlar. Başarılı ve iyi bir takım olduğumuzdan dolayı anlayış gösteremiyorum… Biz hep bu hatalar yüzünden şampiyonlukları kaybettik. Beşiktaş şu anda bütün kulvarlar da başarılı olarak yoluna devam ediyor. Herkes Kendi işine bakmalı ve kendi kulüpleri ile ilgili açıklama yapmalı. Trabzonspor’un Beşiktaşla olan karşılaşmasında Trabzonspor başkanı tabiki de Beşiktaş hakkında yorum yapabilir ancak başka kulüplerin Beşiktaş adına bu konular da açıklama yapması son derece yakışıksız kalan bir davranıştır.”

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-07.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose