JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-08.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-08.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-08.11.2016


Gökhan Töre’yi Ne Beşiktaş Ne De West Ham İstiyor!

806x378-hem-besiktas-hem-west-ham-istemiyor-gokhan-tore-1478615617681

Beşiktaş’ın popüler konuları arasında yer alan ve uzun zamandır da kısır döngü gibi adeta belirli zaman aralıkları ile medya içerisinde kendisine yer bulan Gökhan Töre‘nin durumu bu sefer netleşti: net West Ham ne de Beşiktaş istiyor…

En son Bilic ile bir görüşme gerçekleştiren Fikret Orman, Gökhan Töre hakkında da birkaç cümle ihtiva etmişti ve Gökhan Töre’nin takıma dönmesini kendisinden istemişti. Bunun üzerine de eski takımına dönmesinin Gökhan Töre adına hak olacağını savunan eski Beşiktaş hocası Bilic, Töre’yi serbest bıraktı. Şimdi ise durumlar oldukça fena: İngiliz basını Gökhan Töre’den bir an önce kurtulmak isterken, Beşiktaş‘ın da hiç almaya istekli olmadığı bilgisi ortaya çıktı.

İngiliz basınında yer alan flaş habere göre, Fikret Orman ile görüşme sağlayan Bilic, Gökhan Töre’nin her ne kadar gitmesini istese de ve bunun için herhangi bir besi durum görmese de, haber de yer alan bilgilere göre Fikret Orman, Gökhan Töre‘nin dönüşüne sıcak bakmıyor.

Sürekli olarak farklı haberlerin yer aldığı Gökhan Töre konusunda bir zamanlar Fikret Orman, aynı şekil de Gökhan Töre’nin geri dönüşünün olma ihtimalini yok saymıştı.

Gökhan Töre‘ye gözleri çevirdiğimiz de ise durumlar oyuncu için hiçte iç açıcı değil. Özellikle de Premier Lig de sadece 5 maç içerisinde yer alması, bu maçlar içerisinde de sadece 1 asist yapması, sakatlık geçirdikten sonra da 1 ay sahalardan uzak kalması, Gökhan Töre’nin performansını uçuruma sürüklüyor.

Şenol Güneş’in En Büyük Rakibi: Lucescu

806x378-gunesin-tek-rakibi-lucescu-1478604815095

Beşiktaş‘ın teknik direktörü Şenol Güneş, bu sezon 7 galibiyet ve 3 beraberlik alarak, siyah beyazlı ekibin en başarılı sezonlarından bir tanesini yaşatıyor. Teknik adamın tek rakibi ise 2004-2004 sezonun da zirvelere oynayan Lucesu oluyor…

Şenol Güneş son 15 sezon da elde edilen en başarılı istatistikleri yakalamayı başarırken, sezona oldukça iyi bir şekil de giriş yaptı ve hala aynı başarılı istatistik ile ilerlemeye devam ediyor. 10. haftayı geri de bıraktığımız da Beşiktaş‘ın 7 galibiyet ve 3 beraberlik derecelerini yakaladığını, bu derecelerden de 24 puan aldığını görüyoruz. Başakşehir‘in hemen arkasın da liderliği kovalayan siyah beyazlı ekip, Şenol Güneş ile birlikte bir şampiyonluk daha yaşamak istiyor.

Takımına kazandırdığı başarıları ile 2015-2016 senesini de geri de bırakmayı başaran ve başarıdan başarıya atlayan Şenol Güneş, çıtasını gittikçe daha da yukarılara taşıyor.

Teknik adamın en büyük rakibi ise 2003-2004 sezonun da 10 hafta da 28 puan toplayan Rumen asıllı isim Lucescu oldu.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-08.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose