JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.10.2016 | Justin tv, Canlı maç izle, Justin tv izle, Lig tv izle

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.10.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.10.2016


Fenerbahçe’den Trump’a Tebrik

806x378-fenerbahceden-trumpa-tebrik-mesaji-1478701273315

Uzun soluklu bir heyecandan sonra ABD başkanlık koltuğuna oturacak isim belirlendi: Trump. Oldukça ses getiren seçimlerin ardından, Fenerbahçe de yeni ABD başkanını tebrik eden isimler arasında oldu…

Fenerbahçe‘nin mesajı: ”Cumhuriyet partisinden aday isim olan iş adamı Donald Trump’ı tebrik ederiz ve ABD’nin 45. başkanı olma başarısını yakaladığından dolayı kendisini kutlarız.”.

Yazılı olarak bir açıklama yapan Fenerbahçe, aynı zaman da forma üzerinde Donald Trump yazılı görseli de eklemeyi unutmadı.

Mousa Sow, Lig TV’ye Açıklamalar da Bulundu

806x378-moussa-sow-fenerbahcede-kalacak-mi-1478705477769

Al Ahli’den kiralık olarak Fenerbahçe ekibi içerisinde kendisine yer bulan Mousa Sow, uzun bir zamandır takım ile arası bozuk. Lig TV’ye açıklamalar da bulunan oyuncu, takım da kalıp kalmayacağı ile ilgili bazı bilgiler verdi…

Lig TV’ye önemli açıklamalar da bulunan Mousa Sow, takım da kalıp kalmamak adına bazı bilgiler sundu:

”Ben Fenerbahçeliyim ve bu takım beni Al Ahli’den getirmek için çok emek sarf etti. Şimdilik buradayım ve de sezon sonuna kadar da burada olacağım oldukça net. Ancak sezon sonundan sonra ne olur orasını bilemiyorum.

”Lige istediğimiz gibi başlayamadık ve puan kayıplarını ard arda yaşadık. Bu durum özellikle de ezeli rakiplerimizden daha arka da kalmamıza neden oldu ve bunun yanında da lig sıralamasında oldukça geriye düşmemize neden oldu. Son maçlar ile birlikte takım olarak yeniden canlandık ve eski performansımızı topladık. Keşke kaybettiğimiz o puanları geri alma şansımız olsaydı. Eğer ilk başlarda da bu şekil de bir performans sergiliyor olsaydık şu an da lig de üst sıralar da yer alıyor olacaktık.”.

Manchester United karşısında unutamayacağım bir gol attım. Evet karşımız da ki rakip oldukça güçlü bir takım ve kadro olarak da son derece kaliteliler. Evet ilk maçı da kötü bir şekil de kaybettik fakat bu demek değil ki Fenerbahçe‘min kendi taraftarı önün de Manchester United‘e kaybedeceği. Nitekim kendimize güvendik ve kazanan biz olduk.”.

”Puan kayıplarımızı ne takıma da ne de direkt olarak hocamıza bağlamak istiyorum. Her iki cepheden de olumsuz hareketler oldu ve bunlar da takıma etki etti. Bu yüzden gelen eleştirilerin aksine ben Dick Advocaat‘in son derece tecrübeli bir teknik direktör olduğunu düşünüyorum. Birlik olarak saha da yer almamız gerekiyor. Hocamız, takımımız ve de taraftarımız ile birlikte hep birlikte…”.

”Kesinlikle Türkiye de daha fazla ilgi görüyorum ve de insanlar futbola daha fazla saygı gösteriyorlar. Dubaide de Türkler ile aramız da yakın bağlar oldu. Takımımdan ve de Türkiye’den çok memnunum. İlerleyen süreçler de Fenerbahçe ile olan temaslarımız nasıl değişir, bilemem.”.

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-09.10.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose