JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.11.2016 | Justin Tv İzle - Canlı Maç İzle

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.11.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.11.2016


Adriano Mahkemeye Çıktı!

806x378-adriano-mahkemeye-cikti-1478635598050

Beşiktaşlı Adriano, İspanya da Barcelona forması giydiği zamanlar da vergi kaçakçılığı yaptığı iddiası nedeni ile mahkemeye verilmişti. Yetenekli oyuncu, İspanya da mahkemeye çıktı…

İspanya da kendisinin de aralarında yer aldığı birçok yıldız isim, vergi kaçakçılığı suçlamaları nedeni ile yargılanmak istenmişti. Bu isimler arasında yer alan Adriano, İspanya’ya mahkeme karşısına çıkmak adına gitti. Yıldız oyuncuya yöneltilen suçlamalar da bahse geçen değer 646,086 Euro olarak belirlendi. Adriano ise kendisine yöneltilen bu suçlamaları reddetti.

Adriano, kendisini savunan 2 avukat ile birlikte toplam da 1 saat boyunca mahkeme karşısında ifade verdi. Kendisini savunurken de Madeira Adası’nda yer alan bir şirketten bu kazançları sağladığını, vergileri de ödediğini belirtti.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu suçlama içerisin de sadece Adriano yer almıyor. Adriano ile birlikte Messi, Neymar gibi süperstar isimler de suçlanan oyuncular arasında. Bu davalar arasında ise el ile tutulur en net sonuç Javier Mascherano‘dan çıkmıştı. Yıldız oyuncunun 1 sene hapis yatmasına karar verilirken, belirli bir bedel karşısında serbest kalması kabul edilmişti. Bu sebepten dolayı da mahkemeye 1.5 Milyon Euro ödemek zorunda kalan Arjantinli yıldız oyuncu, bu şekil de hapis yatmaktan kurtulmuştu.

Şenol Güneş’in Pek Fazla Tercih Etmediği İsimler 

806x378-senol-gunes-onlari-tercih-etmiyor-1478693741302

Süper Lig ve de Şampiyonlar Ligi‘nde son derece başarılı bir çizgi ile ilerleyen Şenol Güneş, takım da bazı isimlere pek fazla şans tanımıyor. Özellikle bu isimler arasında yer alan 4 kişi, diğer isimlere nazaran daha arka plan da kalan isimler oluyor…

Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Beşiktaş‘ta Şenol Güneş’in forma hakkı tanımadığı ya da oldukça az tanıdığı bazı isimler dikkatleri üzerine çekti. Aras Özbiliz, takım da fazla forma şansı bulamazken, Kerim Frei de kendisine eşlik eden isim oldu. Elbette bu isimlere nazaran çok daha kötü imkanlar içerisinde yer alan bir oyuncu da kendisini hemen belli ediyor: Atınç, bu iki isme nazaran bugüne kadar hiçbir resmi maç içerisinde kendisine yer bulamadı. Diğer taraftan forma hakkını kaybeden diğer bir önemli isim de, Tolga Zengin oldu. Tolga formasını, sezon başında transfer edilen Fabricio‘ya kaptırdı ve de geri alamadı.

Tolga Zengin 2013-14 sezonun da kale de tüm maçlar da yer almayı başarırken, 2014-15 sezonun da sakatlıkları nedeni ile sadece 17 maç içerisinde yer alabildi. Bu sezona baktığımız da ise işler hiç de Tolga’nın istediği gibi ilerlemiyor. Bu sezon içerisinde sadece ilk 2 maçta forma hakkı yakalayan ve de Benfica deplasmanı içerisinde performans gösteren Tolga, geri kalan mücadeleler de yeni kaleci Fabricio‘yu izlemek zorunda kaldı. 3. haftadan itibaren net olarak formayı kaptıran Tolga Zengin, kaleye olan hasretinde 11. haftasını yaşıyor.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.11.2016 ile Benzer Yazılar:Son Yorumlar

closeclose